2733
2739

راستش از یکی خوشم اومده ک فهمیدم  چند ترم پایین تر از خودمه ...تو ذوقم خورد... نمیدونم کوچیکتر از من هست یا نه چون ب قیافه و تیپش نمیخوره ولی دوستام میگن کوچیکتره....بنظرتون میشه ب یکی که ازت کوچیکتره تکیه کرد یا اصن جدیش گرف ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما چن سالته اون آقا چن سالشونه؟

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

این چیزا سلیقه ایه من نمیتونم باهاش کنار بیام و به دید تکیه گاه نمیتونم ببینمش بازم نظرات متفاوته

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2738

با توجه به شناختی که از خودم دارم مخالفم

اما همه که مثل من نیستن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

متنفرم!با احترام!

البته که روحیه ها فرق داره

همکلاسی من تو دانشگاه سه سال تمام دنبال من بود چون یکسال کوچکتر بود اصلا جدی اش نمیگرفتم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

من خودم که خوشم نمیاد از این که شوهرم کوچیکتر باشه ازم

ولی چندنفر میشناسم که سه چهارسالی از شوهراشون بزرگترن

و اینکه مشکلی ندارن باهم

و اینکه بستگی به خود طرف هم داره یکی تو ۲۰ سالگی مسئولیت پذیره یکی توی ۴۰ سالگی شلوار خودشم نمیتونه بکشه بالا

خدایا شکرت 
2706