2733
2734
عنوان

موضوع مهم

75 بازدید | 15 پست

رفتم دکتر برا بارداری گفت واکسن گزار و هپاتیت و بزن من فیلم شاید ده سال پیش اینا زده باشم ...حالا سوالم آینه آیا همه این وواکسن رو برای بارداری زده اید ؟قیمت هر دو آمپول مخصوصا هپاتیت چند هست ....کجا انجام میدن ؟اصلن انجامش مهمه یا نه ؟؟؟؟ی    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم

من هیچ کدومو نزدم یعنی باید قبل بارداری بزنم؟اگه ناخواسته باردارشم چی میشه؟

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2728
نمیدونم من هیچ کدومو نزدم یعنی باید قبل بارداری بزنم؟اگه ناخواسته باردارشم چی میشه؟

من خودم نمیدونم....گزار رو دوران دبیرستان زدم حالا نمیدونم بزنم یا نه ....خیلی از سرنگ میترسم 

2740
من خودم نمیدونم....گزار رو دوران دبیرستان زدم حالا نمیدونم بزنم یا نه ....خیلی از سرنگ میترسم 

حتما بزن.واسه اینه که تو زایمان عفونت نگیری.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
نمیدونم من هیچ کدومو نزدم یعنی باید قبل بارداری بزنم؟اگه ناخواسته باردارشم چی میشه؟

توبارداری هم میزنن.من تو ۲۸ هفته زدم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
هپاتیت چی ..من بیشتر روی اون حساسم چون میدونم گزار رو اگه باردار بشی هم میشه زد ...هپاتیت یه کم سخته ...

اونو نمیدونم برو بهداشت بپرس.

2706