2737
2734
تاپیک برای سال ۹۸ هست،اسی هم ترکیده🤣

چقد فشش دادم دوساعته😂😂😂

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو ایران ملاک زیبایی در حد پسند مادربزرگا مونده سرخ و سفید و تپل دوس داشتن😂

😂😂 آره معیار های زیبایی کاربرا رو که میخوندم فقط چهره ی دختران قاجار میومد جلو چشمم😂

اصلا رنگ پوست هیچ تاثیری توی زیبایی نداره،

ایرانیا کلا طرف شبیه علیرضاخمسه باشه اما رنگ پوستش سفید باشه رو زیبا میدونن 😂😂

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

چشم ها ی شاداب

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2738

من خیلی راجبش فکر و تحقیق کردم مهم ترین عامل تناسب اجزای صورت باهم و فرم و زاویه ی صورت و فک هستش چون ممکنه یه نفر اجزای صورتش تک به تک قشنگ باشه اما چهرش قشنگ نباشه چون تناسب نداره و برعکس

من خیلی راجبش فکر و تحقیق کردم مهم ترین عامل تناسب اجزای صورت باهم و فرم و زاویه ی صورت و فک هستش چو ...

دقيقًا من خيلي رو اين موضوع نگا كردم 

خيليي رو ديدم بيني بزرگ چشم ريز و يا اجزاي ديگه اشون معمولي ولي چون فرم صورتشون زيباس خيلي خوشكل ديده ميشن

دقيقًا من خيلي رو اين موضوع نگا كردم  خيليي رو ديدم بيني بزرگ چشم ريز و يا اجزاي ديگه اشون معم ...

دقیقا فک زاویه دار خیلی صورتو خوشگل میکنه البته بعضیام صورتشون گرده خیلی ناز میشن