2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برنج نیم دونه رو با آب گوشت بپز نرم که شد بخور،هرروز.شیرت زیاد میشه

مواد غذایی برای هر نفر یه جور جواب میده 

من ماهی میخوردم شیرم زیاد میشد زن داداشم الویه میخورد از شیر سینه اش میترکید . با قاطعیت نمیشه گفت فلان غذا حتما شیر میاره خودش باید پیدا کنه چی روش میوفته

فرشته های کوچولوی من ...
اصلا چرا بعضیا شیرشون زیاده بعضیا کم دارویی چیزی نداره این قضیه

به غدد ربط داره 

با روغن ماساژ سینه هاتو ماساژ بده تا گره های شیریت باز بشه 

بهتر میشه ولی اگه کم شیر باشی پر نمیشه 

فرشته های کوچولوی من ...
2738
دکتر بهتون داده بوده؟

من استفاده نکردم شیرم خوب بود ولی ۴تا خاله هام و دختر خالم کلا دوران شیردهیشون میخوردن خارجیشو پیدا کنی عالیه ولی ایرانیشم جوابه 

کلا شیرو تقویت میکنه و چرب میکنه 

فرشته های کوچولوی من ...
من همه چی امتحان کردم ولی شیرم بعداز چهل کاملا خشک شد دیگه برنگشت

اخه چرا یعنی همه چی درمان دارو ازمایش داره دارو داره این نه باید کلی سختی کشید

من هی خوراکم و رعایت میکنم کمابیش زیاد میشه اما هر روز که نمیشه یه چی خورد با غذا اینا هم اثر مقطعیه درمان نیست

تلاش کنین موفق میشین  

برنجو مرغ خوردنی با پاچه خوب و چرب و زیاد میشه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
اخه چرا یعنی همه چی درمان دارو ازمایش داره دارو داره این نه باید کلی سختی کشید من هی خوراکم و رعایت ...

من دکترم هم رفتم بهم قرصای شیر افزار میداد ولی تأثیری برام نداشت بعدشم بچم هم همش گریه میکرد استراحت اصلا نداشتم 

والا خسته شدم دخترم سه ماه و نیمشه یه کمم مشکلات دیگه داره این وضعیت شیر هم شده غوزبالاغوز شب و از صبح تا ظهر مشکل ندارم اما بعد اون هم دل درد میگیزه هم شیرم کم میشه شیر خشک هم میدم همون عصرا اما باز دل دردم میگیره دیگع کلافه ام نمیدونم چی کنم

تلاش کنین موفق میشین  
2706