2733
2739
عنوان

حقیقت تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 67 پست
هه کسی ک پست میزنه چرا میخایش شوتت کرد توهم شوت ترش کن

به زبون آسونه.چرا شما هم حرف اطرفیانو میزنین؟سه ساله به هر زبونی که میشد بهشون گفتم دست من نیست نمیتونم فراموش کنم نمیشه اما کو گوش شنوا

مردانه پایت ایستاده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق شدم. ولم کرد رفت سراغ یکی دیگه.با مردای دیگه هم کار ندارم که چند بار عاشق میشن و چند بار فارغ

اوکی .این عشقعای یک طرفه ادمو بیچاره میکنه .تحربه من میگه عشقی که یک طرفش خیانت بود عشق واقعی نیست مگر انسان و متعالی کنه ذهنشو باز کنه دنیارو واقعی تر ببینه و این قسمتی از مسیر زندگیه برای بدست اوردن عشق واقعی در اینده شاید چند سال طول بکشه اما یه عشق واقعی و همیشگی حتما میاد سراغت شک ندارم .اونچه که ازاین اتفاق باقی میمونه عشق نییت یه زخم هست گوشه قلبت و سوال بی جواب .هرگز فراموشت نمیشه چون بخاطرش بزرگ شذی و تعالی پیدا کرذی نه اینکه اون شخص ادم خاصی بوده .

2731
به زبون آسونه.چرا شما هم حرف اطرفیانو میزنین؟سه ساله به هر زبونی که میشد بهشون گفتم دست من نیست نمیت ...

من اگه کسی ی بارم پسم بزنم

لگد مالش میکنم😐

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
اوکی .این عشقعای یک طرفه ادمو بیچاره میکنه .تحربه من میگه عشقی که یک طرفش خیانت بود عشق واقعی نیست م ...

این عشق اولش یه طرفه نبود ما سه سال عاشقانه همدیگه رو دوس داشتیم اما بعد از سه سال همه چی بهم ریخت اون رفت با رفیق نارفیقم.من موندم و من .الان سه سال گذشته.باور کنین هر کاری میشد کردم تا فراموش کنم اما نمیشه.سفر رفتم از زیارتی بگیر تا سیاحتی زیر نظر مشاور بودم حتی شش ماه یه شهر دیگه زندگی کردم اما نشد  

مردانه پایت ایستاده ام
2740
من اگه کسی ی بارم پسم بزنم لگد مالش میکنم😐

اولاً امیدوارم برات هیچ وقت پیش میاد دوماً باید تو اون شرایط قرار بگیری بعد این جور قاطعانه حرف بزنی

مردانه پایت ایستاده ام
اولاً امیدوارم برات هیچ وقت پیش میاد دوماً باید تو اون شرایط قرار بگیری بعد این جور قاطعانه حرف بزنی

من ۳۰سالمه ۱۹ازدواج کردم

هیچوقت هم عاشق نشدم

ازدواجمم سنتی بود

ولی شوهرم پسم بزنه منم پس ترش میزنم

نمیتونم درک کنم آقا هادی

کسی ک دوستم نداشته باشه پسم بزنه پسش میزنم حتی اگه عشقم باشه

ولی همه هم مث هم نیستن

من ۳۰سالمه ۱۹ازدواج کردم هیچوقت هم عاشق نشدم ازدواجمم سنتی بود ولی شوهرم پسم بزنه منم پس ترش میزن ...

نمیدونم چی بگم فقط میگم خوش به حالت برا منم دعا کن

مردانه پایت ایستاده ام
این عشق اولش یه طرفه نبود ما سه سال عاشقانه همدیگه رو دوس داشتیم اما بعد از سه سال همه چی بهم ریخت ا ...

عشق و عاشقی که یه طرفش به خیانت میرسه میشه عشق یک طرفه در غیر این صورت جدا نمیشد ازت مگر با زور و دعپا و نهایت مرگ اینکه یکی ول کنه بره یعنی عشقش واقعی نبوده .مسیمه رفتنیه بهتر که رفته اینو روزی هزار بار بگو به خودت اگر میرفتین سر زندگیتون اونموقع میرفت چکار میکرذی ؟سهذسال که چیزی نیست کسی و میشناسم بیست سال طول کشید تا فراموش کنه چون خودش نمیخواست همیشه بهش فکر میکرد راجع بعش حرف میزد خاطراتشو مرور میکرد ولی اخرش فراموش کرد چون خوذش از ته قلبش خواست .شما خودت هنوز نمیخواهی و تا از ته قلبت نخواهی شذنی نیست .یادشو زنده نگه ندار برای خودت 

نمیدونم چی بگم فقط میگم خوش به حالت برا منم دعا کن

چشم رو چشمم

دوباره عاشق شو 

دنیا ب اخر نرسیده

خودتو افسرده و ناراحت نکن

منت کشی هم نکن ولش کن بزا بره

موندی میمونه

رفتنی بهانه رفتن رو میاره

رفت بزا بره خوشبخت شه

انشالله توهم خوشبخت بشی با یه خانم خوشگلترومهربونتر وبهتر از اون

خودم نمیخوام؟نمیدونم شاید ...همش تو ذهنم به این فکر میکنم که برگشته بعد ازدواج میکنیم تمام این سختی ها رو سرش تلافی میکنم .میکنمش تو قوطی کبریت تا جرأت تکون خوردنم نداشته.باشه.و هزاران فکر احمقانه دیگه.....

مردانه پایت ایستاده ام
2706