2737
2734
عنوان

حقیقت تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 67 پست
آها.الان گرفتم.ببخشید ضریب هوشیم پایینه.     کاش منم دیگه دوسش نداشتم کاش.....

😄😄😄😄چ خوب ک خندیدی

خداروشکر

نداشته باش ولش کن تو ک دوست نداری از لیوان دهنی آب بخوری

اون دیگه دهنیه

بنداز بره

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
😄😄😄😄چ خوب ک خندیدی خداروشکر نداشته باش ولش کن تو ک دوست نداری از لیوان دهنی آب بخوری اون دیگه ...

چه جالب اولین حرفی بود که تازه شنیدم .اون دیگه دهنیه.بهش فکر میکنم دائم با خودم میگم اون دیگه دهنیه.

مردانه پایت ایستاده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین🤣🤣🤣🤣🤣

ممنونم که به حرفام گوش دادین.امشب دلم خیلی پر بود.نیاز داشتم که با کسی حرف بزنم.عذر میخوام اگه روده درازی کردم و سرتونو درد آوردم.

امیدوارم زندگی مشترکتون همیشه به کامتون باشه.

شب خوش بانو

مردانه پایت ایستاده ام
2731
 ممنونم که به حرفام گوش دادین.امشب دلم خیلی پر بود.نیاز داشتم که با کسی حرف بزنم.عذر میخوام ا ...

ن بابا این چ حرفیه

منم خودم از همه دل پرا دلم پرتره

ولی مدیونی خودتو ناراحت چیزی نکن

مگه ی بار بیشتر فرصت زندگی کردن رو داری

خوش باش بگو بخند

افسرده میشی با فک کردن ب یه دختر بی وفا

شبت آروم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
خودم نمیخوام؟نمیدونم شاید ...همش تو ذهنم به این فکر میکنم که برگشته بعد ازدواج میکنیم تمام این سختی ...

دیدی پس خودتدنمیخواهی بیخودی هزینه نکن مشاوره و سفر و این کارها و نکن . تا وقتی انقدر بهش فکر میکنی بادام تلخ گوشه دهنت هست و چیزی هم عوض نمیشه شما باید بگردی یکی‌و پیدا کنی و عشق واقعی و باهاش تجربه کنی این شخص و بسپاری بخدا تا خودش سروقت بذارتش تو قوطی کبریت .موفق باشی 

دیدی پس خودتدنمیخواهی بیخودی هزینه نکن مشاوره و سفر و این کارها و نکن . تا وقتی انقدر بهش فکر میکنی ...

به این آسونیا که میگین نیست راستش خودمم خسته شدم من الان سی دو سالمه   دوس داشتم الان حداقل یه زندگی مشترک رو شروع میکردم نمیدونم واقعاًچکار باید کرد .نمیتونم فکرم و کنترل کنم تا نره سمتش.

مردانه پایت ایستاده ام
به این آسونیا که میگین نیست راستش خودمم خسته شدم من الان سی دو سالمه   دوس داشتم الان حداقل یه ...

....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740