2737
2739
ما اگه اشتها داشتیم ک وضعمون این نبود 🤦‍♀️😂

کم اشتها اگه هستین باید حتما غذاهای کم حجم و پر کالری بخورین. اصلا معدتون رو الکی با چیزای کم کالری پر نکنید

کیمیاگر شده ام ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه خوشمزه هم نبود بزور بخور در چند ثانیه بکش سرت بره دیگه😐😐😐

حالا فردا به شوهرم میگم خرما و بستنی بگیرخ درست کنم ببینم چی میشه

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
2731
کپسول فرشته چی؟

همشون کورتونن، من روز اول همچین گشنم شد دستام میلرزید موزو برداشتم تو نان پیچیدم خوردم 😐😐😐 شدیدا خوابم میومد و عصبی شده بودم من که تو صبرم برا بچه هام آوازه هستش تحمل شنیدن صداشونو نداشتم  دور میشدم که اذیتشون نکنم 😐

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
کم اشتها اگه هستین باید حتما غذاهای کم حجم و پر کالری بخورین. اصلا معدتون رو الکی با چیزای کم کالری ...

من ک اندازه یه بچه غذا میخورم اونم به زور دیگ میببنم دارم ضعف میکنم میخورم از غذا خوردن بدم میاد کلا🤦‍♀️

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
2740
اصلا اشتها نمیخواد تو چند ثانیه بکش سرت بره خوردنی نیست که بجوی ندونی بخوری راحت میتونی بخوریش

من راحت اینجور چیزارو میخورم ولی بعدش وعده های غذایمو سخت میخورم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
من ک اندازه یه بچه غذا میخورم اونم به زور دیگ میببنم دارم ضعف میکنم میخورم از غذا خوردن بدم میاد کلا ...

من ولی همیشه پر خور بودم چه اون موقع که ۶۲ کیلو بودم و لاغر و چه الان که...

سعی کن به غذا مثل دارو برای رفع لاغری نگاه کنی، باید خورده شه! باید معده ت رو بزرگ کنی عزیزم

کیمیاگر شده ام ...
2706