2733
2734
عنوان

دندون پزشک پررو بیاید

3521 بازدید | 72 پست

بچه ها من خیلی خیلی از دندون پزشکی میترسم و واقعا فوبیا دارم یبار ۱۲ یا ۱۴ سال پیش رفتم دیگه تا الان که ۳۱ سالمه نرفتم

حتی دوسال پیش هم عکس او پی جی گرفتم ترسیدم برم.

تا اخر هفته پیش یدونه از دندونام شکست و درد داشتم همسرم کنار محل کارش ی دندون پزشک که خیلی هم کارش خوبه و قبلا همسرم پیشش رفته و زنگ زد بهم گفت نوبت گرفتم 

منم رفتم از اونجایی که خیلی خیلی ترس دارم بدنم شروع کرد به لرزیدن و اینم خیلی جانم و عزیزم و اروم باش و... این حرفا میکرد و دو سه باری دستمو گرفت ببینه که یخه یا نه 

عصب کشی بود دندون اخری فک بالا کلی هم وقت گداشت دوباره ی جلسه هم امروز داشتم برای پر کردن دندان 

اصلا ی مدلیه مثلا من مانتو درست کردم میگه راحت باشه یا یبار گفت ترسیدی بچسب به من گفت چقدر تو لوس هستی حتما همسرت خیلی لوست کرده یا اینجا اومدی لوس شدی منم کلا دهنم باز و بیحس بود اصلا جواب هیچکدوم از حرفاشو نمیدادم یعنی اصلا نمیشد که جواب بدم حین کار مرتب حرف میزد یبار میگم شاید دیده من استرس دارم با این حرفا خواسته حواس متو پرت کنه ،یبارم گفت دندوناتو فشار بده رو هم ببینم بلندی کوتاهی داره منم گفتم ی خورده سرش بلنده

وای بخدا تو آن جواب دادم ی تیزی داشت دندونم منطورم اون بود

اونم خندید گفت سرش بمال

من دیگه چشمام بستم باز نکردم

چرا اینجوری هستن اینارو که نمیشه به همسرم بگم 

حالا نمیدونم شاید با همه اینطورین

شما دندون پزشک میرید اینجوری؟

کارس خییییلی خوبه و همه تعریفش رو میکنن الان دندون منم خیلی خوب شده فقط نوع برخوردش خیلی بده حالا موندم با این اوصاف دندون بعدیم رو چیکار کنم پیشش برم یا نه 

بگم میخوام جای دیگه برم همسرم میگه دلیل؟

من چی بگم چون خودشم قبلا پیشش رفته و کارش خوبه

رفتارش هم بگم ی وقت چه میدونم دعوا نشه یا همسرم روم حساس بشه جایی نزاره برم

الان ی دندون دیگه دارم

زندگی زیباست چشمی باز کن  

دندون بعدیمو بنطرتون چیکار کنم الان این دندونم ۷۰ درصد پوسیدگی داشت و شکسته بود نمیخوام بزارم دیگه به اون حالت برسه چون حیفه

از طرفی هم موندم پیش این برم یا نه اگه نرم کجا لرم چی بگم ب همسرم 

زندگی زیباست چشمی باز کن  

کجاست؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کارش خوبه برو 

دندون پزشک منم اینجوریه مثلا دستم مشت می کنم از ترس گرفتش گفت باز کن ترس نداره

چند تا دکتر میشناسم نه اخلاق دارن نه انصاف اما چون تشخیصشون خوبه مریض ها صف می کشن جلو مطب هاشون

2706