2733
2734

برای دیدن عکس ازمایش به تاپیک قبلیم نگا کنید یه نفر گفت ریسک داره دارم دق میکنم یکی بیاد یه چیزی بهم بگه 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
من اولی ریسک کم بود دومی نرمال شد عزیزم نگران نشو نصف بیشتر این غربالگرایا مثبت کاذبه... سونو  ...

ان تی ۱.۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولی ریسک کم بود دومی نرمال شد عزیزم نگران نشو نصف بیشتر این غربالگرایا مثبت کاذبه... سونو  ...

بخدا دست خودم نیست خیلی داغون شدم اینو گفتن تو‌تاپیک قبلیم دارم دیونه میشم من خیلی به نینیم وابسته شدم  بهش عادت کردم توروخدا دعا کنید برام چیزیش نباشه 

2731
بخدا دست خودم نیست خیلی داغون شدم اینو گفتن تو‌تاپیک قبلیم دارم دیونه میشم من خیلی به نینیم وابسته ش ...

اصلا نگران نباش ریسک اگه 1.200 باشه خطرناکه گلم... بعضیا نمیدونم چرا اینقدر استرس به آدم وارد میکنن

😎🤔
اصلا نگران نباش ریسک اگه 1.200 باشه خطرناکه گلم... بعضیا نمیدونم چرا اینقدر استرس به آدم وارد میکنن

تورخدا خوبه؟ یعنی الکی نگرانم چیزی نیست 

2738
منم ریسک داشت ولی دومی رو نرفتم خدا رو شکر پسرم سالمه نگران نباش

ممنونم عزیزم برام دعا کنید خدا ناامیدم نکنه 

اگه از مایشتون ریسک متوسطه. اما  در عوض ان تی زیر سه بوده و این خیلی خوبه .نگران نباش انشاا...موقع غربالگری دوم همه چیش خوب میشه . سوره ی فجر رو براسلامتی بچه زیاد بخون  همچنین دعای 25 صحیفه سجادیه در حق فرزند  انشا ا... سالم و صالح باشه.

عزیزم الان آز غربالگریتون رو دیدم، من اولی 1.350 بودم برای شما 1.1500... نگران نباش سونو ان تی هم خی ...

وایییی قربون دلت برم که دلمو خوش کردی الهی خدا به همه ارزوهات برسونتت و دلتو خوش کنه چون از نگرانیم کم کردی 

اگه از مایشتون ریسک متوسطه. اما  در عوض ان تی زیر سه بوده و این خیلی خوبه .نگران نباش انش ...

ممنون خواهرم انشالله سالمه این ازمایشا چیه تورخدا ادمو دیونه میکنن سونو گفت خوبه پس مشکلی نداره درسته؟

به دختر عموم گفتن بچت ناقصه باید بندازیش حتی نمونه از اب دور جنین هم گرفتن. ولی دختر عموم زیر بار نرفت بچه رو سقط نکرد. گفتن بچه نه کلیه داره نه اپی نفرین دنیا بیهد باید به دستگاه دیالیز وصل شه و بعد چند ساعت می میره. پسرشو نذر امام حسین کرد

وقت زایمان همه امکانات رو مهیا کردن از جمله دستگاه دیالیز. 

وقتی دنیا اومد خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشت همون اول هم جیش کرد و نشون داد هم اپی نفرین داده هم کلیه سالم

خلاصه توکلت به خدا باشه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
تورخدا خوبه؟ یعنی الکی نگرانم چیزی نیست 

نگران نباش عزیزم خیلیا وقتی غربالگری رو نارنجی میبیننن فکر میکنن وای الان اوضاع خیلی خرابه.... ببین من غربالگری اولم 1.350 بود دکترم غربالگری دومو نوشت پنجشنبه جوابش اومد تازه شدم 1.1550 تقریبا به عدد غربالگری شما نزدیک شدم.... یک ساعته از پیش دکترم برگشتم گفت اوکی آزمایشت واسه دو هفته دیگه سونو آنومالی رو نوشت

😎🤔
2706