2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون بهتون بگه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 51 پست
بگو اتفاقا از خداشونه برم اونجا، همونطور که فلان سال تو خونشون گل سرسبد بودم، الانم مشکل اینه تو وجو ...

تازه بخدا شبا تا دیروقت بیرونه و منم خونه تنهام صبح تاشب ولی بازم نمیتونه ببینه انگار منو

یه دوری توتاپیک هاتون زدم ایشون الکلیه از زمان عقدتون دست بزن داشته مادرشون فقط مشغول ازدواج کردن و طلاق گرفتن بوده سنش موقع ازدواج کم بوده دیگه چه انتظاری ازش داری؟ فقط نمیدونم چرا شما اینا رو دیدی و از عقد به بعد ادامه دادی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دوری توتاپیک هاتون زدم ایشون الکلیه از زمان عقدتون دست بزن داشته مادرشون فقط مشغول ازدواج کردن و ...

احمق بودم فک میکردم درست میشه نخاستم زود پا پس بکشم خاستم ی فرصت دیگه بدم ک باردار شدم

2731
دقيقا با بي عقلي تمام ميرن جلو انتظار معجزه دارن. اخه ازدواج به چه قيمتي

عقد کردن تو شهر ما ب منزله ازدواجه و همون شب عروسی میکنن پس موقعیتم مثل نامزدی نبود ک بخام راحت جدابشم و ب عنوان ی دختر بخام زندگی کنم دوباره

باحرفاش اتیش میزنه ادمو ....واقعا من نمیدونم دارم تقاص چه ازاری رو پس میدم بااین ادم

بگو توهم عرضه نداری زن بچتو با این حال شرایط درک کنیو نگه داری میخای مسئولیتتو بندازی گردن بقیه اینحرفارو میزنه ک لج کنی بگی ن پدر مادرم میتونن میرم ..اصلا نرو... عزیزم شایدم زیادی باهاش بحث میکنی ک میگه برو ببین چرا این حرفومیزنه

2740
احمق بودم فک میکردم درست میشه نخاستم زود پا پس بکشم خاستم ی فرصت دیگه بدم ک باردار شدم

ایشون هیچوقت عوض نمیشه هرگز به امید تغییر یک انسانی که از اول زندگیش لاابالی بوده دستش ول بوده درست تربیت نشده  نباشین  حالا یا باید جدابشین برین دنبال زندگیتون یا همینی که هست رو درچهل سال اینده تحمل کنین 

اون موقع جدا نشدین بخاطر حرف مردم حالا یه بچه هم رو دستتونه پس اگر هنوز همونطوری فکر میکنین حداقل مماشات کنین که کتکتون نزنه 

اینجا هم صبح تا شب به خانما میگن با عیاش معتاد دست ول فحاش زندگی کن طلاق نگیریا مردها همه همینن😐😐😐😐😐دیگه نمیدونن با این توصیه های طلاییشون غیرخانمه بچه هاش روهم بدبخت میکنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بگو توهم عرضه نداری زن بچتو با این حال شرایط درک کنیو نگه داری میخای مسئولیتتو بندازی گردن بقیه اینح ...

تو تاپیک هام هس بخدا همیشه باهاش در حال کنار اومدنم جشن تولداشو میره مهمونی شو میره همه کار میکنه دیگه میخاد چیکار کنه

من همه چیزو بعد ازدواج فهمیدم نه قبلش...

خب بعد ازدواج كه فهميدي كلي مورد منفي ديدي بعد ميگي نخواستم پا پس بكشم خواستم فرصت بدم بچه اوردم؟! اخه ادم چي بگه   الانم بجاي اين ناراحتي ها با واقعيت زندگيت كه خودتم توش بي تقصير نبودي كنار بيا و فكر اينده اون بچه باش

خب بعد ازدواج كه فهميدي كلي مورد منفي ديدي بعد ميگي نخواستم پا پس بكشم خواستم فرصت بدم بچه اوردم؟! ا ...

نمیدونستم باردارم .ادم بی نهایت گرمیه خب بعد اشتی رتبطه میخاست وقتی فهمیدم باردارم ک ۷ هفته بودم