2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون بهتون بگه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 51 پست
اینو بهش بگو یدونه هم بزن دهنش

با خشونت مخالفم ولی اینجا واقعا یه تو دهنی لازمه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو اونا که ۲۰ و چن سال منو رو سر گذاشتن

الانم بخوام برم مشکلی ندارن از خداشونم هست

منتها من الان خودم خونه دارم

خیلی ناراحتی 

میتونی تو بری خونه پدرمادرت 

وجود اونام ببینیم 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
فقط بهم بگو چرا بارداری؟؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

غلط کردم اونم روزی هزار بار ولی چاره هی ندارم  خدا میدونه نه طلاق میخام نه هیچی فقط ب مرگ خودم راضیم باور کن از ته دلم دیگه بریدم

بهش بگو اینو بفهم من اگه برم اونجا تو از خجالت باید آب شی که وجودشو نداری از مادر بچت نگهداری کنی

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
2740
غلط کردم اونم روزی هزار بار ولی چاره هی ندارم  خدا میدونه نه طلاق میخام نه هیچی فقط ب مرگ خودم ...

خدانکنه

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
غلط کردم اونم روزی هزار بار ولی چاره هی ندارم  خدا میدونه نه طلاق میخام نه هیچی فقط ب مرگ خودم ...

خب حالاحرص نخور دیگه کاریه که شده اون بچه چه گناهی کرده فکر سلامتی و آرامش خودت باش نشنیده بگیر خیلی حرفارو

باحرفاش اتیش میزنه ادمو ....واقعا من نمیدونم دارم تقاص چه ازاری رو پس میدم بااین ادم

بگو اتفاقا از خداشونه برم اونجا، همونطور که فلان سال تو خونشون گل سرسبد بودم، الانم مشکل اینه تو وجودشو نداری زن حامله ت رو تو خونت نگه داری میخوای آواره ش کنی از خونه خودش که بری پی تفریح خودت. من میدونم حرص چی رو میخوری، حالا هرچی دلت میخواد بگو