2737
2739
عنوان

شیردهی بعداز سزارین

190 بازدید | 18 پست

بچه ها من اخر همین ماه انشالله زایمان میکنم

فکرم درگیر اینه که میتونم راحت به بچم شیر بدم یا نه

راستش از هفته ۱۲ همش ترشح از سینه م دارم دکترم گفت بخاطر امادگی سینه ت برای شیردهیه

البته الان فقط وقتایی که خودم فشار میدم ترشح خارج میشه به شدت قبل نیست

حالا میخوام بدونم بعد عمل ممکنه بخاطر داروها این ترشحات چیزی نیاد؟

کسی بوده مثل من؟

میتونم راحت شیر بدم به بچه؟

چه توصیه ای دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به سلامتی زایمان کنی ان شاالله

اره گلم همراهت تو بیمارستان کمکت میکنن بچه رو میزاره رو سینه ت تا شیر بخوره، سعی کن چیزای نفاخ نخوری حتی اگه تو غذای بیمارستان باشه

هرچی که بچه خواست شیر بخوره یا ساعتی یه باز بیدارش کن کمی مک بزنه تا شیرت بیاد،یه وقت نگی شیر ندارم و بچه گریه میکنه شیر ندارم و بهش شیر خشک بدی،باید بچه مک بزنه تا شیرت بیاد

کلا تو شیردهی غم و غصه و استرس به خودت راه نده که از طریق شیر به نی نیت منتقل میشه

وقتی بعد دو سه روز شیرت میریزه سعی کن قبل شیردهی یکم سر سینه رو با آب ولرم بشوری که دهان بچه آفت نزنه

2740
چه مهربونی گلم

ممنون عزیزم اخه خودم چون یاد زایمان میفتم استرس میگیرم با این که چند ماه مونده بخاطر همین سعی میکنم برای هرکی که بارداره دعا کنم تا اونم با ارامش زایمان کنه و همچنین شما هم همینطور انشالا زایمان اسونی داشته باشی

ممنون عزیزم اخه خودم چون یاد زایمان میفتم استرس میگیرم با این که چند ماه مونده بخاطر همین سعی میکنم ...

عزیزمی

ممنونم با قلب مهربونت

ان شاالله شما هم زایمان راحتی داشته باشی گلم

به سلامتی زایمان کنی ان شاالله اره گلم همراهت تو بیمارستان کمکت میکنن بچه رو میزاره رو سینه ت تا شی ...

مرسی عزیزم

نه خودمم اصلا دوست ندارم شیر خشکی بشه بچه

فقط نگران اینم اونموقع مثل الان ترشح نداشته باشم

شما تاريخ زايمان طبيعيتو كى زدن منم آخر ماه سزارينىم تاريخم ٧ آذر بود

شما ترشح داشتین تو این مدت از سینه؟

من از وقتی سرکلاژ شدم داشتم فکر کنم بخاطر تحرک دهانه رحم اینجوری شد

مرسی عزیزم نه خودمم اصلا دوست ندارم شیر خشکی بشه بچه فقط نگران اینم اونموقع مثل الان ترشح نداشته ب ...

حتما داری عزیزم

نگران نباش

سعی کن از غذاهایی بعد زایمان استفاده کنی که شیرت رو زیاد کنه

البته هر کسی فرق میکنه

آبگوشت گوشت گوسفند با نخودی که خوب خیس خورده

حریره بادوم

کاچی

سوپ

بعضیام با ماهی شیرشون زیاد میشه

من خرما و ارده

2706