2733
2734
عنوان

عروسی گرفتن فامیل شوهرم

163 بازدید | 7 پست

سر من هیچ رسمی نداشتن

سر من و پسرشون کلا خانوادشون همه چیو ساده برگزار میکردن

کلا همه چی ساده....بعد ما کلی اصرار کردیم ک من ک تهرانیم تهران عروسی بگیریم.ب هیچ عنوان راضی نشدن...

بعد حالا دارم فامیلاشونو میبینم!نمیدونم چی بگم

پسرعمش زنش تهرانیه.بیا ببین چ عروسییی گرفته واسش تو تهران.بعد سر من ک بود اینا همه چیو ساده برگذار میکردن.😐حالا این پسر عمش ی مورده فقط!

تیکر رژیمه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم سر خواهرم همین کار کردن تازه همشم میگفتم ما خیلی خوبیم😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

خانواده پسر عمش چه ربطی به خانواده شوهرت داره دو تا خانوادن با دو جور سطح زندگی.

چه اشکالی داره همه چی ساده برگزار بشه.دستشون درد نکنه در حد خودشون همه چیو برگزار کردن

مگه حتما باید تشریفاتی و با اسراف باشه

پر توقع باشی تا آخر عمرت خودت عذاب میکشی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738