2737
2739
عنوان

از وقتی خبر بارداریمو دادم

374 بازدید | 26 پست

مادر شوهر قهر کرده دقیقا یک هفته است . بافک و فامیل شوهرش لجه یه مهمونی دعوت بودیم خونه یکیشون که همه هم اونجا بودن منم به شدت حالت تحوع داشتم و رنگ و روم پریده بوده انگار ... فرداش گیر داد تو یه کار کردی همه بفهمن انقد بی حال بودی هی من میگفتم نفهمیدن هی اون میگفت نهههههه از رفتارشون معلوم بود ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه ربطی به مادر شوهر سلیطتت داره .بعدن الان نفهمنن دو سه ماه دیگه که میفهمن .چه ربطی داره والا .

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

اصن بفهمن مگه گناه کبیره کردی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

خب بفهمن مگه چي ميشه

اول اخر بايد همه بفهمن ديگه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740

بفهمن یا نفهمن به خودت مربوطه به اون چه

منم تو بارداریم ۷ ماه مادرشوهرم قهر کرد فردای زایمانم اومد یع سر دوباره رفت تا الان که ۲ ماه گذشته بزار بره گمشه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

مگهکار خلاف کردی یا خدا نکرده بچه نامشروعه . افتخار کن به خودت .

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂