2733
2739
3ونیم ،،،،حدودا 7ماهی میشه ،مشکل اینجاست خونه جاریم 3zتا دختر دارن هر هفته میان خونمون جاریم خیلی م ...

اول کاری که میکنی لباسا وملافه ها رو باآب شصت درجه ماشین میشوری توآفتاب خشک میکنی. اتو میزنی. ملافه های زیر سرتونو تا دوهفته هرروز میشوری واتومیکنی. گیره وبرسارو اگه خراب نمیشه میذاری توآب جوش وسرکه. اگه خراب میشه میذاری کنار وتایک ماه استفاده نمیکنی. خونه رو هرروز با جاروبرقی بادقت جارو میکنی. مخصوص جاخوابتونو. این موردا خیلی مهمه اگه سهل انگاری کنی سرتم خوب بشه دوباره برمیگرده توسرت. 

3ونیم ،،،،حدودا 7ماهی میشه ،مشکل اینجاست خونه جاریم 3zتا دختر دارن هر هفته میان خونمون جاریم خیلی م ...

بعدش باشامپو یالوسیون مخصوص شپش هرچی که بود سرخودتو ودخترت وشوهرت میشورید طبق دستور بروشورش. دقیقا هرجور که نوشته. بعدش مهم ترین کاره اینه که موهاتون تا یک هفته هرروز توآفتاب بادقت رشکارو دربیارید. یه دونه رشک هم نذارید بمونه. مهم ترین کارهمینه. بگو واسه خودتو مادر خواهرت کسی نگاه کنه. بعد یک هفته دوباره دارو شپشو استفاده کن. بعدازاون دوباره تا یک هفته بگی کسی موهاتو چک کنه تااگه چیزی مونده دربیاره. یه دونه رشک هم نباید بمونه.بعدشم موقع خواب خونتونو خیلی گرم نکنید. همه این کارارو بکنی. دوهفته ایی خوب میشی. خلاص. جاریتم بگو انجام بده تا ازش نگیرید دوباره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من یه سوال دارم درسته خیلی وقته گذشته از تاپیکت ولی اگه دیدی جوابمو بده

من مامانم از بچه داداشم گرفته الان داره درمان میکنه خودشو تمام وسایلو شسته و شامپوی نولایس هم زده منم حتی یبار زدم برای اطمینان

چند وقته خونشون نرفتم الان خیلی دلم براش تنگ شده راهم دوره مجبورم برم بمونم بنظرتون چیکار کنم که نگیرم اگه مثلا هنوز درمان نشده بود.رخت خوابهاش همه شسته شده و تمیز جدا گذاشته

مامانم خیلی تمیزه بخدا از نوه اش گرفت بنده خدا

اگه سوالی داشتید بپرسید بهتون جواب بدم. من دیگه دکتری شپش دارم

سلام عزیزم..کاش ببینی وجواب بدی

ببیین تاپیک اخرمو بخون😭😭

بعد ۸روز یکی دوتا تخم تو سر دخترم دیدم

میشه شخصی شماره تو بدی توواتساپ باهم حرف بزتیم..دارم دیوونه میشم ازبار روانیش

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
فقط اینو خواهرانه میگم. وقتتونو باسس و سرکه و رنگ مو وایناتلف نکنید همین کارا باعث میشه وقت بدید شپش ...

من الان تایپیستونو دیدم گفتم منم جریانو بزارم من خواهرشوهر ۳ ساله شپش داره پدر مارو دراورده  خودمم ازش چند بار گرفتم بچمم که ۱۰ بار گرفته بیچاره انقدر که من حساسم روش  سر دوروز تمام خونه و سرشو تمیز میکنم ولی باز میبینم ۱ ماه بعد یا چندماه بعد دوباره از خواهرشوهر گرفته خواهرشوهر کوچیکه ۸ سالشه امروز به پدر شوهرم گفتم ی کاری کنین دعوا دارن شما فقط دختر مارو میبینید از کجا معلوم از جای دیگه نگرفته باشید قبول نمیکنن اصلا میگن سرش نداره در حالی که خدا شاهده سرشو بشدت میخارونه و سرش پره نمیدونم چیکار کنم بخدا متاسفانه ما دائما باهم در ارتباطیم چون تو یک ساختمان زندگی میکنیم

2738
عزیزم لباسا و عرو سکا رو باید با اب جوش شست اخه خراب میشن

ببین اصلا نیاز به شستشوی عروسکا نیست اونا باید بهشون خون برسه که زنده بمونن پس اگه روی عروسکا یا جای دیگه از تخمشون در بیان چون خون بهشون نمیرسه بلافاصله میمیرن نیازی نیست فقط سر باید تمیز بشه .حالا اگه شال و روسری رو هم با آب شستین که خوب چه بهتر.به جای آب داغ میتونین توی یک پلاستیک بدون هیچ سوراخی بذارین ۲هفته بمونه نباید ایچ هوایی رد و بدل بشه یا رفت و آمد داشته باشه.بعدش هم شپش درمانش به پوست سر و جنس مو بستگی داره نمیشه هر نفر یه شامپو بزنه و خوب بشه.مثلا سر من روغن چای(بونزیل ۱درصد)عااااالیه

من و فرزندانم:پسر ۳ ساله آریان   دختر ۳ ساله آروشا بچه هام ۲قلوان😊😄
سلام عزیزم..کاش ببینی وجواب بدی ببیین تاپیک اخرمو بخون😭😭 بعد ۸روز یکی دوتا تخم تو سر دخترم دیدم ...

منم امشب دیدم رو سر پسرم.سه سال پیش هم نزدیک ۶ ماه درکیر بودیم.انقدر حالم بده ک خدا میدونه

ولی دوسال پیش که گرفتم وضعم فرق میکرد بچه شیرمیدادم و بچمم گرفت.یعنی دراصل اون از بچه ها گرفته بود ب ...

سلام من از لیندان استفاده کردم چندماه پیش الان دقیقا بالای سرم ب شدت درد می‌کنه شما بعد از مصرف سردرد نداشتی؟

2706