2737
2734
عنوان

بدبخت تر از من کسی هست؟

922 بازدید | 19 پست

خانوادم از شوهرم بدشون میاد و مدام حرفی میزنن یا کاری میکنن 

مثلا مامانم همش میگه که کاش بهشون شوهر نکرده بودی و قیافش این مدلی و اخلاقش این مدلیه و...‌

شوهرمم عصبی مزاج پرتوقع  طلبکار و....

از هر دو طرف دلم شکسته 

ای امام رضا خودت صدام رو بشنو

غریب غریبم

نگید تلاش نکردی ۵ سال جنگیدم فقط افسردگی مونده برام

خدایا وقتی میدونم که میبینی، آروم میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکلت چیه

مامانم از شوهرم بدش میاد

همش تو گوشم میخونه

شوهرمم عصبی مزاج جلو کس و ناکس کوچیکم میکنه

هیچ کسو ندارم

اگر به خاطر بچه ام نبود از خدا تقاضای مرگ میکردم

2728

خدایا از ته دل میخوام جواب شوهرمو بدی بهش بفهمونی حقمو ازش بگیری

خدایا دلشکسته ام بدجور

خدایا تو جای حق نشستی

الهی که شوهرم هر بدی بهم کرده همه رو پس بده به حق امام رضا

مامانم از شوهرم بدش میاد همش تو گوشم میخونه شوهرمم عصبی مزاج جلو کس و ناکس کوچیکم میکنه هیچ کسو ن ...

منم الانم خیلی احساس غم دارم.

تو محل کارمم. درآمدم خوبه. پستم تو سازمانمون خوبه. ولی مجردم . البته برای من اصلا مهم نیست ولی وقتی تو محل کار به شوخی مثلا میگن و به خیال خودشون دارن نصیحت میکنن که تنها نباش و فعلان. داغون میشم😢😢😢

منم الانم خیلی احساس غم دارم. تو محل کارمم. درآمدم خوبه. پستم تو سازمانمون خوبه. ولی مجردم . البته ...

مجرد باشی بهتره تا با یه پرتوقع زبون نفهم شوهر کنی

2738
منم الانم خیلی احساس غم دارم. تو محل کارمم. درآمدم خوبه. پستم تو سازمانمون خوبه. ولی مجردم . البته ...

عزیزم😢 اونی مجرد دوست داره زودتر ازدواج کنه اونی که متاهل میگه ای کاش مجرد بودم 

مجرد باشی بهتره تا با یه پرتوقع زبون نفهم شوهر کنی

عزیزم نزار شوهرت بیاد خونه مادرت دور باشن بهتر وقتی همسر ادم با خانواده ادم مشکل پیدا اینکه خودمونیم که له میشیم

درکت میکنم. خدا بهت صبر بده عزیزم

گیر کردم تو یه دوراهی تاریک و خفه... هردو راه نفسمو میگیره ازم. نگاه نکن که میخندم شوخی میکنم... دلم پر از درده... هیچکی نمیفهمه چی میکشم. فقط برا فراموش کردن مشکلاتم میام نی نی سایت... توروخدا با دلای پاکتون برام دعا کنین. توروخدا........     
2706