2733
2734
عنوان

دعوا سر تعریف کردن ازبازبگر مرد😐

323 بازدید | 36 پست

دیشب داشتیم تی وی میدیدیم به شوهرم گفتم این بازیگر ترکیه ای دعوتش کردن ایتالیا خوشتیپه عین یک عدد سگ شد و قهرکرد تا امروز بهش زنگ زدم بعد ۱۰بارجوابمو داد میگفت انقدر پروویی من فکرکردم دختر آفتاب مهتاب ندیده گرفتم هرچی هم بهش توضیح دادم باز ول نکرد و قطع کرد تلفن و 

خیلی یه موضوع و کش میده 

شماهم شوهراتون اینطورین یعنی من حرف بدی زدم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا چه بی جنبه من عاشق شهاب حسینیم 

تا تو تی وی میاد شوهرم میگه بدو  بیا عشق نوجوانیت  اومد😂😂

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
دختر بود بهش ميگفتن حسود پلاستيكي😅  مردا گاهي مثل بچه ميشن حسود و حساس، از دلش در بيار بعدا كه ...

بهم میگه تاحالا نشده به من بگی خوشتیپی یه تعریف ازم بکنی بلدی از بقیه تعریف کنی مغذم دیگه‌نمیکشه از بحثایربیخود😭😭

خب چه اشکالی داره افتاب مهتاب ندیده چه ربطی به این قضیه داره تلویزیون داره یه چیزی نشون میده ادم در موردش نظر میده خب .اگه واسش مهمه واینقد حساسه اصلا چرا میزاره شما ببینید

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
بهم میگه تاحالا نشده به من بگی خوشتیپی یه تعریف ازم بکنی بلدی از بقیه تعریف کنی مغذم دیگه‌نمیکشه از ...

خو راست م یدفه بگو خوشتیپی تا خوشش بیاد دیگ

من ب شوهرم گفتم سفید بهت میاد

یرسه خودشو جر میده یه لباس سفیدی پیدا کنه بپوشه من ازش تعریف کنم خخخخ

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706