2737
2739

اگه لینک پستی رو کپی کنید بعد برید تو تل تو قسمتی که مطالب رو واسه خودتون نگه میدارید پیست کنید اون پستو واستون میاره میتونید دانلود کنید دیگه به برنامه دانلود از اینستا نیاز ندارید.☺☺

اگه خودتون بلد بودین نظر ندیدن لطفا واسه اونایی گفتم که نمیدونن.

خدایا شکرت🤲🍃

چه جااالب ممنون

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌ بلد نبودم‌مرسییییییییی😘😘😘😘😘😘💙💙💙💙💙

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2728

حالا منم یه چیزی یاد بدم...تو تل گرام بات برای اینستا و توییتر و یوتیوب هست.. بات ها رو تو قسمت سرچ پیدا کنید...علاوه بر دانلود کردن ویدیو ها کپشن هم براتون جداگانه میاره.

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738

من یه مدل دیگشو بلد بودم مرسی ک گفتی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706