2737
2734

الماس الماس دوماد خودش خاست

با منته خاص

( اسم عروس) و میخاست

سخنی با خانم جلسه ای های سایت همونایی که صیغه رو حق قانونی مرد میدونن همونا که تا یکی نظری میده که مزاجشون خوش نمیاد طرفو میبندن به توپ و صدتا آیه و حدیث می بافن به هم و تحویل کاربرا میدن . خانم جون اره با خودتم تو نمیتونی به کسی بگی که نظر نده و نظرشو برای خودش نگه داره      چون اینجا برای تبادل نظره نه  تحمیل نظر  .    اگه ادعات میشه که با سوادی    لطفا  اگه یکمم چشاتو باز کنی    و کلتو از تو کتابای چرتت دربیاری و جامهه رو نگاه کنی بصیرت داشته باشی که افراد دور ورتم خوب ببینی  و اگه گوشاتم خوب وا کنی . اینو خوب میفهمی که  . همه قرار نیست مثل تو فکر کنن.  اون آیه و حدیثاتم نگه دار واس خودت روزی سه بار از روشون مینویسی فهمیدی؟مشق شب 😑 امشبت  هرجمله سه بار     ۱_  باشعور باشیم      ۲ _حرفای دیگران را طور دیگری بازگو نکنیم    ۳_ توهین نکنیم زیرا به مادر خود توهین کرده ایم چون او مارا تربیت کرده است   ۴_ زمین شدیدا گرده   . افتاد؟؟؟؟😁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالا ماشالا بهش بگین

ماشالااااااااا

صد قل هو الله بهش بگین

ماشالااااااااا

هر نگه ماشالا سوراخ سوراخ شه ایشالا😁😁😁😂😂😂

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728

من یادمه بچه بودم بعد عروسی داداشم بود خانوما شعر عمو سبزی فروش رو میخوندن  

منم خوشم میومد،بعد همش فکر میکردم چه عمو سبزی فروش بی ادبیه  

نه یا ده سالم بود همش

اگه سَرِ شماست...پس چرا تو زندگیِ ماست..؟؟!!
2740
کوچه تنگه بله عروس قشنگه/چلمنگه/ملنگه/شیلنگه

دس به گیساش نزنید مروارید بنده

اینو مرحوم نوری خونده

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
خوارسو(به زبان اصفهانی:مادرشوهر)بشین تو سینی خیر عروستوببینی

وای توهم اصفهانبییی مث من😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

شمع شمع شمع ستاره روشن

حمید(مثلا داداش داماد)میگه منم میخواد مث داداشم شم😁

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤