2733
2734
مث دختر خاله من توهمه عروسیا تو فیلما دستش تا حلقش تو دهنشه داره سوت میزنه آی مسخرش میکنیم تو دوران ...

منم توفیلم خودمو دیدم😂😂😂خدالعنتم کنه 😂😂😂چ خزی بودم.بافکولو ابرووهای پرو ارایش غلیظ احساس زیباییم میکردم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم توفیلم خودمو دیدم😂😂😂خدالعنتم کنه 😂😂😂چ خزی بودم.بافکولو ابرووهای پرو ارایش غلیظ احساس زیبای ...

وای 😨😂😂😂😂😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2728
😆😆😆

خداروشکررر من ازین خز بازیا هنوز قسمتم نشده ولی عروسی پسرخالم بیست روزه دیگس مث داداشمه برا اون حتما غیر ارادی خز میشم😑😑😑😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
آقای(فامیلی اون خونواده)مثلا قاسمی قاسمی قاسمی سرت سلامتتتت عروس اولت اولت اولت عالی درامددد😅😅😅😅

خخخخ چ باحاله این 😂😂😂😂

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
خخخخ چ باحاله این 😂😂😂😂

خیلییی عشق میکنیم میخونیمش😂

2738