2733
2734

چقد شده هزینش🤔

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی ب متراژ داره د باسرامیکی ک انتخاب میکنی

کمترین قیمت چقد میشه🤔

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭
اوف ۹تومنننن بعد چن متر😓

200 متر البته با دستمزد گفتم خود سرامیک 6 و نیم شد

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738
چند متره خونت الان طرح پارکت هست یه هفته پیش خریدیم شد متری ۴۳

۲۰متره🤔

برای ۳۵ متر حدود ۲ تومن شد البته ما کلی تخفیف گرفته بودیم

واچقققد خوووووب ۲تومن😯من خونم ۲۱متره البته کدوم شهرید 🤔

واچقققد خوووووب ۲تومن😯من خونم ۲۱متره البته کدوم شهرید 🤔

کاشی طرح پارکت متری ۲۹ تومن

دستمزد هم متری ۱۵ تومن گرفت

۲۱ متر خیلی کمه. قیمت کاشی همه جا یه قیمته

البته طول و عرض اتاق رو ضرب کن و مساحت رو داشته باش

هزینت کم میشه

کاشی طرح پارکت متری ۲۹ تومن دستمزد هم متری ۱۵ تومن گرفت ۲۱ متر خیلی کمه. قیمت کاشی همه جا یه قیمته ...

مرسی عزیزم😚

2706