2733
2734
عنوان

بینیم کیپ شده راهکاری دارید باز شه😕

27601 بازدید | 26 پست

انحراف بینی دارم الان سرماخوردم دوروزه بینیم کاملا بستس انقد از دهن نفس کشیدم لبام ترک خورده دهنم خشکه نفسم درنمیاد🤕 بخور دادم خوب نشد کسی راهی بلده بگه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ی راهکار سختش آب و نمک بریزی توش شستشو بدی، دومی تخلیه کن سرکه بچکون اینم میسوزه و بعدش ی کم ویسک بزن دور بینیت، بخور اکالیپتوس هم عالیه 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

اره من بلدم الان انجام دادم خوب بود

باقله خشک کن، اسیاب کن ،با چندقطره سرکه قاطی کن.بریز تو اسپند دود کن..از رو اون دودش نفس بکش👌👌

یکی هم اینکه قلم بینی از داروخونه بگیری..نعنایی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
نه بابا بستس اصن تکون نمیخوره خخخ

گوش پاک کن بکن توش تمیزش کن😆😷😩

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2706