2733
2734
عنوان

چقدر براتون تغییر تو زندگی مهم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 40 پست
من تو اپلیکیشن مشورپ با یکی چند جلسه مشاوره داشتم آخرش گفت باید بری روانپزشک قرص بخوری منم دیگه مشاو ...

اگر مشاور و روانشناس تشخیص داد دارو لازمه حتما اقدام کنید

مشاوره آنلاین واقعا فایده نداره

حتما یک جلسه حضوری برید تا دقیقا بررسی کنن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

دوستانی که مایل هستند در کلاسها شرکت کنن

لطفا پیام خصوصی بدن

ممنون روز خوش

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبید شما؟ راستش من پسرم رو بردم فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان تشخیصadhd دادن و براش دارو نوشته

پسرم ۳ماه دیگه ۱۰ساله میشه و همسرم اصلا موافق دارو نیست خواستم پسرم خیلی بی دقت شده و تکالیف مدرسه رو نامنظم و ناقص انجام میده سالهاست کلاس موسیقی می‌ره ولی یکسال اخیر خیلی افت کرده و همیشه نت ها رو اشتباه می‌کنه دروغ میگه اونم از نوع الکی و بی دلیل...حرف زیاد میزنه مخصوصاً تو مدرسه و جایی که می‌ره حرفهایی که اصلا بهش مربوط نیست میزنه

حالا با این اوصاف به نظر شما هم بیش فعال هست؟

این داروها تا چه زمانی مصرف باید بشه؟همیشگی که نیست؟

راستی اینم بگم دیکته ش نسبتا خوبه ولی تو ریاضی و محاسبات غلط داره معمولا

ممنون میشم که جواب بدی

سلام عزیزم خوبید شما؟ راستش من پسرم رو بردم فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان تشخیصadhd دادن و براش د ...

عزیزم اینجوری نمیتونم نظر قطعی بدم

قبل از ۶ سالگی رفتارش چطور بود؟ وضعیت درسی اش چطور بود قبلا؟

2731
عزیزم اینجوری نمیتونم نظر قطعی بدم قبل از ۶ سالگی رفتارش چطور بود؟ وضعیت درسی اش چطور بود قبلا؟

ممنون عزیزم... از کوچیکیش که عاشق بازی اونم از نوع بدو بدو بود...بیرون که می‌رفتیم جلو من همش میدوید...قبل از ۶سالگیش دو سال مهدکودک می‌رفت که سال پیش دبستانی مربیش شکایت میکرد که بقیه بچه ها را هل میده بی دلیل و حتی موقع فیلم برداریا پرهام رو کنار دخترها می‌نشوندن...اون موقع چون خیلی نوشابه و ویتامین سی و آبمیوه دوست داشت ما هم زیاد براش میخریدیم و همه اینا باعث میشد رفتارهاش بدتر بشه حتی بی دلیل بعضی اوقات به ما هم میزد مثلا وسط خیابون!

یه مدت تغذیه شو به توصیه روانشناس مهدکودک کنترل کردم و هرشب یه قاشق روغن ماهی بهش میدادم که گفتن خیلی بهتر شده! تو مدرسه هم سال اول و دوم وسایلشو گم میکرد که الان نسبتا خیلی بهتر شده ولی الان بعد ۴سال ازش انتظار دارم تکالیفش رو انجام بده که نمیده امروز هم مادر یکی از همکلاسی هایش گفت پرهام همه تکلیف ها رو میدونسته و خودش گفته چه کارهایی باید میکردیم ولی باز هم دروغ گفته که نوشته و جا گذاشته خونه!😔

خیلییی دروغ میگه اونم الکیییی....!مشقش رو یه خط درمیون می‌نویسه که زود تموم بشه!حاضر نیست کتاب دستش بگیره و درس بخونه...‌‌‌‌به زور پای پیانو میشینه واسه تمرین اونم اصلا نگاه کتاب نمیکنه و به قولی فقط صدای پیانو رو درمیاره !حتی تو کتاب های تمرینش شماره انگشتها نوشته شده ولی باز هم انگشت گذاریش اشتباه هست!معلمش میگه تو کلاس همش در حال حرف زدن با بغل دستی و پشت سریش هست....تا پارسال تو خونه خیلی توپ بازی میکرد اما الان چند ماه هست که فقط پای تلویزیون میشینه...یا موبایل دستش میگیره...خیلی هم غر میزنه همیشه میگه منو ببرید بیرون ...برم خونه دوستم بازی کنم ..حوصله م سر رفته...هفته ای سه بار می ره کلاس فوتبال باورتون نمیشه حتی صبح ساعت ۶هم باشه کلاس فوتبالش پا میشه می‌ره وای به حال ما اگه یه روز نره فوتبالشو آنقدر غر میزنه و گریه می‌کنه ...

خیلی نگرانم واسش!فکر کنم همسرم نسخه دکتر رو برده وگرنه برات نسخه رو میزاشتم البته دکتر گفت بیش فعال از نوع خفیف هست و فعلا سراغ ریتالین نمیریم اگه این دارو بعد یک ماه جواب نداد مرحله بعدی ریتالینه!

راستی اینم بگم هنوز دست بزنشو واسه من داره و وقتی دعواش میکنم میاد نیشگونم میگیره....یا بعضی اوقات الکی بهم میزنه منم راستش یهو عصبانی میشم و تلافی میکنم😑

نمی دونم چکارش کنم...من شیراز هستم بردمش پیش دکتر علیشاهی...

راستی اینم بگم هنوز دست بزنشو واسه من داره و وقتی دعواش میکنم میاد نیشگونم میگیره....یا بعضی اوقات ا ...

خب با توجه به علائم و اینکه قبل از مدرسه هم بوده

احتمال تشخیص بیش فعالی هست

اگر روانشناس کودک اونجا پیدا کنی و ببری هم خوبه

ولی اگر تشخیص بی فعالی قطعی شده

که با توجه به این تحصیلی میشه حدس زد درسته

دارو رو حتما شروع کنید

2740
ممنون که جواب دادی میشه یکم راجع به مدت درمان برام توضیح بدی؟این داروها رو تا کی باید بخوره؟میترسم ...

عزیزم داروی بیش فعالی دائمی هست

یعنی اگر بیش فعال هست و دارو لازم داره

این دارو رو همیشه باید بخوره

به جز روزهای تعطیل و تابستون ها

اعتیاد آور نیست خیالت راحت

عزیزم داروی بیش فعالی دائمی هست یعنی اگر بیش فعال هست و دارو لازم داره این دارو رو همیشه باید بخور ...

منظورت از دائمی چیه؟یعنی مادام العمر؟😞

همسرم داروها رو گرفته ایمی پرامین روزی دوتا یکی صبح یکی ظهر

و ریسپریدون هر شب ۱/۴ قرص

سلام شما یه توضیح بده از چه دیدکاهی اینو نوشتی من موافق مطالعه و مطالبه حق هستم

طبق دیدگاه شناخت درمانی

شناخت ایجاد آگاهی میکنه

و آگاهی ایجاد توانایی

زنی که مطالعه میکنه ، هر روز چیزهای جدیدی یاد میگیره

وقتی آگاه باشی تواناتر میشی 

و البته مطالعه واقعی

کتابهایی که واقعا مثل چراغ راه رو روشن کنه

وگرنه خوندن کتابهای زرد ،رمانهای بی محتوی و حتی بعضی کتابهای روانشناسی که فقط شعار های تحریک کننده و مقطعی دارن هیچ کارایی ندارند

افرین به شما

مباحثه با افراد با سواد و اهل مطالعه رو دوست دارم برای اعتقادشون دلیل دارن و با توهبن و تخریب  طرف مقابل موضوعی رو بیان نمیکنن

اون قسمت جوامع نابرابر و مرد سالارانه توجهم و جلب کرد

احساس کردم فمنیست درمبون باشه چرا که من مخالف هستم

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
افرین به شما مباحثه با افراد با سواد و اهل مطالعه رو دوست دارم برای اعتقادشون دلیل دارن و با توهبن ...

جنبش فمینیست در ابتدا کارش رو درست انجام داد

ولی به نظر من راهش به خطا رفت 

و یه جورایی زنها رو به ابزاری برای تجارت تبدیل کرد...

اینکه زنها حقوق برابر داشته باشند صد در صد درسته

ولی اینکه یک زن با بدن برهنه ماشین بنز تبلیغ کنه هیچ توجیح منطقی نداره