2737
2739
عنوان

چقدر براتون تغییر تو زندگی مهم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 40 پست
جنبش فمینیست در ابتدا کارش رو درست انجام داد ولی به نظر من راهش به خطا رفت  و یه جورایی زنها ...

کاملا درسته زن رو فقط به ابزار تبدیل کردند

در قران هر جا اسم مرد اومده اسم زن هم دیده میشه

جالبه حتی درمورد سرقت هم کنار هم هستند

کاملا برابر البته قران تفسیر نیاز داره

من تساوی در بستر دین و قران رو میپسندم که عدالت رعایت شده خیلی دوست دارم همه پایبند باشیم قوانین قران همه جا رعابت شه

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
کاملا درسته زن رو فقط به ابزار تبدیل کردند در قران هر جا اسم مرد اومده اسم زن هم دیده میشه جالبه ح ...

من خیلی آدم مذهبی نیستم

و بیشتر بر مبنای فلسفه و روانشناسی این مباحث رو بررسی و مطالعه میکنم

و البته به نظرم در دین هم تبعیض هایی وجود داره نسبت به این دو نوع انسان که البته به نظر شخصی خودم علتش تفسیرهای غلطی بوده که از دین شده

قوانینی که مربوط به دوره های تاریخی و زمان ظهور اون دین بوده، برای جامعه امروز حتما باید تغییر کنه 

دیدگاه دین نباید ایستا باشه...چون تمدن بشری ایستا نیست 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه افرادی جهت منافع شخصی خودشون تفاسیر مختلفی از دین ارائه میدن که اکثرا غلطه

حتی امروزه چیز هایی شنیده میشه که منتسب به دین میکنن (افراد شناخته شده)که کاملا غلطه دلیلش هم واضحه پیشبرد اهداف شخصی و جناحی

نسبت به ادیان دیگه تغییر قوانین مصداق پیدا میکنه ولی درمورد اسلام خیر چون کاملا بروزه

ولی همون طور که گفتم تفاسیر غلط وجود داره و اعمال ناشایست از افرادی که به ظاهر متدین هستند

کمی تحقیق و مطالعه در مورد ابعاد مختلف دینی این رو ثابت میکنه که قوانین اسلامی و قرانی برای همه دوران ها قابل اجراست

برای تبعیض مثالی رو ذکر نکردید!

مثالهای تبعیض که زیاده

از قوانین ازدواج و ارث گرفته تا نوع پوشش و...به نظرم دین برای راحت کردن زندگی ها بوده ولی در طول زمان ابزاری شد برای آزار دادن مردم

در دوران سیاه اروپا هم این تجربه تلخ بود

دین باید کار خودش رو بکنه..بدون اجبار..بدون فشار...

نمیخوام خیلی وارد بحث دینی بشم چون فکر میکنم دیدگاهمون خیلی متفاوت هست در این زمینه

ولی از هم صحبتی باهاتون خوشحال شدم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728

این موضوعات کاملا نخ نما شدست معمولا مخالفین دین برای تهییج و به انحراف کشیدن مردم  و پیشبرد اهداف خودشون سال هاست این مسائل رو مطرح مبکنن کسانی که اطلاعات و شناخت کافی داشته باشن تو دام این ها نمیفتن از شما انتظار بیان این نکات رو نداشتم!

قسمت اعظم مشکلات امروزه فاصله گرفتن از دین هست

و تفکرات سکولاری.

منم خوشحال شدم از گفتگو با شما

امیدوارم موفق باشید.

سلام خانمی شما تهران هستید یه سوال داشتم خدمتون

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
سلام خانمی شما تهران هستید یه سوال داشتم خدمتون

سلام عزیزم 

بله تهرانم

سلام عزیزم  بله تهرانم

من دارم انتقال تهران میشم 

خونه ام محدوده ونکه 

والا اصلا اطلاعی در مورد مدارس اونجا ندارم 

غیر انتفاعی مدنظرمه بیشتر 

ولی نمی دونم کدوم بهتره 

راستش پسرم اینجا غیر انتفاعی میره اونجا یه دولتی خوب نزدیگ خونه پیدا کردم ولی دودلم 

شما مدرسه خوب اون محدوده سراغ ندارید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740
من دارم انتقال تهران میشم  خونه ام محدوده ونکه  والا اصلا اطلاعی در مورد مدارس اونجا ندا ...

نه عزیزم متاسفانه مدرسه ای اونجا نمیشناسم