2733
2739

ولی بانو جان ضعف فرهنگمون هم هست

همیشه جوری برخورد شده انگار قربانی مقصره .گناهی کرده .من خودم تو کوچه خیابون برام پیش اومده کسی لمسم کرده باشه.ولی همیشه تصور کردم صدام در بیاد برای من بد میشه یا آبروم میره .این حالت تا 20سالگی هم باهام بود. جامعه اون جسارت و شجاعت لازم رو به دخترها نمیداد.

باز الان خیلی بهتر شده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا ربطش به در و پیکره. آدم بد همه جا پیدا میشه ولی تو مدرسه نباید پیدا بشه. آدم با هزار تا امی ...

این چیزایی که شما میگید برای یه جامعه ی با دروپیکره نه ما.همین همه بچم دو سال پیش میگفت یکی از همین معلمای چندپایه ای میرفته صندلی آخر میشسته و یه دانش آموز رو میفرستاده پای تخته برای نوشتن و...بعد یه دختری که درشت اندام بوده رو مجبور میکرده که براش ....بزنه.بعد چند وقت دختره دیگه به خونوادش میگه و.....کلی داستان و اخراج اون معلم از آموزش پرورش.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
من ۲۰ سالم بود نمیدونستم رابطه زناشویی چطوریه حتی تو فیلما هم ندیده بودم تو دانشگاه از دوستام شنیدم ...

عزیزم دست به نازم نکشیده که گفتم از پشت خودشو میزده بهم.بعدم من کلاس پنجم بودم حرف ۱۴ سال پیشه اونموقع دختر بچه ها مث الان گرگ هار نبودن

2731
من‌کلاس پنجم بودم.نمیدونستم چی هست این حرکت ولی ازاین حرکت چندشم میشد و دوس نداشتم تکرار شه

میبینی همین الانم عده ای تصور میکنن تو باید خود بخود شجاعت برخورد باهاش رو پیدا میکردی

مگه ی بچه کلاس پنجم چقدر بلده از خودش دفاع کنه؟

چقدر میتونه رو ترسهاش پا بذاره؟

2740
ولی بانو جان ضعف فرهنگمون هم هست همیشه جوری برخورد شده انگار قربانی مقصره .گناهی کرده .من خودم تو ک ...

اره الان بچه ها هرچی به خانوادشون بگن قبول میکنن و پشت بچه هاشونن.اما اونموقع اینجور نبود و همیشه حق با معلم بود

من‌کلاس پنجم بودم.نمیدونستم چی هست این حرکت ولی ازاین حرکت چندشم میشد و دوس نداشتم تکرار شه

تو رو خدا جک نگووووووو....الان یه دختر دو سه ساله رو با نازش بازی کن ببین میفهمه کار زشتیه یا نه یا تو زیادی خنگ بودی یا داری جوک میگی البته معذرت میخوام

میبینی همین الانم عده ای تصور میکنن تو باید خود بخود شجاعت برخورد باهاش رو پیدا میکردی مگه ی بچه کل ...

ولش کن شاید فرهنگ من بااون فرق داره.من ادم خجالتی هستم با ۲۵ سال سن وقتی خاهر شوهرم چیزی بهم میگه نمیتونم جوابشو بدم.بعد توقع داره منه کلاس پنجم از خودم دفاع کنم.کاش منم زبون داشتم

من ۲۰ سالم بود نمیدونستم رابطه زناشویی چطوریه حتی تو فیلما هم ندیده بودم تو دانشگاه از دوستام شنیدم ...

آره منم با اینکه کسی بهم نگفته بود

انگار میفهمیدم و میترسیدم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi