2733
2734
عنوان

خدا هیچ مادری رو شرمنده بچهاش نکنه 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2215 بازدید | 107 پست

آخی عزیزم وضعیت همه همینه

من کارمندم شوهرمم کارمنده حقوقمون بد نیست ولی انقدر قیمت ها فضاییه که خدا می دونه هر فصل که عوض میشه کلی باید پول لباس بدیم . منم دو تا پسر دارم درکت میکنم

یه سویشرت معمولی بی خود دیروز خواستم بخرم 200 تومن بود

استغفار کن

نگو کاش یه دونه

همین الان همون یه دونه رو یک ثانیه خدایی نکرده گم بشه زمین و زمان رو به هم میدوزی دوباره پیداش کنی و کنارت باشه

خیلی مراقب باشید چه حرفایی رو میگید و چه فکرایی تو ذهنتون میاد

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهرانی؟خوب تهران گرونه شهرای دیگه میتونی قیمت مناسبتر بگیری

بازم به تهران اتفاقا برعکسه ما میریم تهران لباس و کفش قیمت مناسبتر بخریم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

ما هنوز بچه نداريم ولي تصورشم برام سخته ك نتونم براي بچه هام چيزي بخرم

و تا وقتي ك ازاين مورد مطمعن نشدم بچه دار نميشم

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  
2738

وا ناشکری نکن ما که یه دونه داریم هم خیلی وقتا از خریدای خوشگل و گرون چشم پوشی می کنیم 

شما هم سایز بزگتر بگیر بچه هات  دو سه سال بپوشه

مثلا امسال من نه تابستون نه الان واسه زمستون لباس نخریدم برای بچم چون لباسای پارسالش مناسبشه

ولی خب یه عروسی داشتیم واسه اون مجبوری لباس مجلسی خریدم اونم یه جوری خرید کردم که شب عید بتونه بپوشه 

مثلا کفش و سایز بزرگ می گیرم کفی می ندازم براش  ...

بافتنی بلد نیستی؟

کلاف بگیر براشون بباف بعد از خرازی ازین خز نازکابخر از داخل بدوز ک حسابی گرمشون کنه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

عزیزم وضع همه تینجوریه دیگه. ناشکری نکن بچه هات باهم بزرگ میشن تموم میشه راحت میشی. حالا لباس خیلی گرون نشد یکم ارزون ترشو بگیر والا ماها اینجوریم چند روز پیش یکی از فامیلایه شوهرم که پزشکه بهم گف کفشایه دخترتو بده من پایه بچم بکنم اولش تعجب کردم بعد گفتم خو راس میگه خیلی هزینه هامون اضافیه بچه ها تا کوچولوهستن باید تند تند لباسو کفش خرید خودشونم که حالیشون نیس

عزیزدلم باپهار لباسای زمستونی آف میخورن اونموقع براشون میخریدی کاش

من خودم پارسال تو آف کاپشنی ک ۴۰۰ تومن بودو ۲۵۰ خریدم

کاپشنم داشتما اما ارزون بود گرفتم ک بمونه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

عزيزم خدا بزرگه چه میشه کرد وضع خيليا همينه ديگه 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
2706