2737
2734
عنوان

زن داداش خسیس و زرنگ

1725 بازدید | 17 پست

یه ساله و نیمه ازدواج کرده طبقه سوم مادرم اینا میشیه ماشالله تو سیصد متر خونه و ماشین و همه امکانات و وضع عالی که پدرم همه رو بهشون داده

حالا تو این یه ساله و نیم به جون دخترم اگه رنگ خونشون رو برای یه ساعت هم هیچکدوم مون دیده باشیم،،)فدای سرشون با هم خوش باشن،میگیم تازه ازدواج کردن آمادگی ندارن)

شبکه سه مامانم اینا قطع داداش و خواهر مجردم خودشون میرن بالا خونه داداشم که فوتبال نگاه کنن،،بعد این همه مدت یه چای هم براشون نیاورده

داداشم چندوقت پیش به شوخی بهش گفت یه ساعت اومدیم خونتون دهن خشک رفتیم یه چایی هم نیاوردیم برامون،،،دیدم زن داداشم برگشت گفت:پول کو،،،یه کاری نکن دفعه بعد راهت ندم دیگه😕(یعنی یه چای هم نداشتن تو خونه؟؟

حالا ماشاللله همه میدونن که وضع داداشم عالیه،و چقد خرید میکنن و به ولله به جز مرغ و گوشت دهن به چیزی نمیزنن،،

اما همین زن داداشم تا حالا پنج شش بار دعوت شده خونه هانون،،پنج بار من تو سالنم مجانی براش رنگ گذاشتم،،،،

از چشمم افتاده،،احساس میکنم داره زرنگ بازی درمباره

خوبه روشون میشه بنظرم شما هم دعوت نکنید هرچیزی باید دو طرفه باشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ندید بدیده فک میکنه یکم محلتون بده بیخیال نمیشید همش اویزون میشد هر کی مدلیه ژن داداشه من تولد خاهرزادم هیچی نداد

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738

مردم چرا اینجوری مبکنن.... 

دوسه بار باباتونو بفرستین بالا بعد خودتون برین بشینین بعد به باباتون بسپارین شام رو موندگار شین اونجا  تاشب حالش جا بیاد 

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

در مورد خونه و امکانات ، پدرت به پسر خودش داده و ربطی به اون نداره برادر شما با هر کس دیگه ای هم ازدواج می کرد مدرت همین کارا رو می کرد در مورد دعوت و اینا به نظر من تقصیر برادرته 

خوبه روشون میشه بنظرم شما هم دعوت نکنید هرچیزی باید دو طرفه باشه 

عزیزم بخاطر داداشم اینکارو میکنیم، داداشم اخلاقش اینجوری نیست،،گیر کرده با زن داداشم

ما هم نمیخوایم داداشم ناراحت بشه

مردم چرا اینجوری مبکنن....  دوسه بار باباتونو بفرستین بالا بعد خودتون برین بشینین بعد به بابات ...

پدر مادرم اهل اینکارا نیستن اصلا،،،میگن اشکال نداره واسه چیمونه بریم بالا خونشون،چه فرقی میکنه،،،ولی من که ازدواج کردم پیش شوهرم خجالت میکشم که تا حالا پام رو خونه برادرم نزاشتم ولی پنج شیش بار دعوتشون کردیم ،،،

در مورد خونه و امکانات ، پدرت به پسر خودش داده و ربطی به اون نداره برادر شما با هر کس دیگه ای هم ازد ...

عزیزم داداشم معلومه ناراحته ،،،خواهرم میگه یه بار هم صداشون میومده دعواشون بود،،میگفته نه حق نداری دعوت کنی،،من نمیتونم غذا درست کنم ،،دعوت چی،

داداشم دیگه روش نمیاد بیاد خونه ماها دیگه،،ولی از یه طرف هم گیر کرده با زنش،،،

کاش زن داداشم کلا اخلاقش اینجوری بود،،،نه اینکه بیاد سالنم سرش رو بندازه پایین پول نده و زرنگ بازی دربیاره

2706