2733
2734

فردا تولده شوهریمه کادو واسش انگشتر طلا گرفتم از پولایی ک تقریبا یه ساله سیو کردم ولی هر بار ازم پرسید پول داری بم قرض بدی گفتم نه و چون چند وقتیه از کار بیکار شدم مطمئن شده بود پولی زیر دستم نیس ک بهش بدم حالا موندم فردا چی بگم بهش از کجا اوردم پولارو یکی بیاد راه حل بده بهم بدجور گند زدم 😭

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

به هیچ وجه نمیشه بگم سیو کردم 😫

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااین حساب همون خود پوله رو بهش کادو میدادی بهتر نبود?😅

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

اونموقع که لازم داش باید میدادی که ندادی موقع دادن کادو به روت نیار اگه هم پرسید از کجا بگو خیلی وقته برنامه ریزی کردی و مشغول پس انداز کردن واسه هدیه بودی 

مردادی ها جذابن مخصوصا اگه خانوم باشن 😊😊
2740

بگو از دوستم گرفتم ک سورپرایزت کنم و روز تولدت دست خالی نباشم

بعد کم کم بش پس بدم پولشو😊

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

چاره ای جزاینکه راست شو بگی نداری

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

چجوری اینقدر بهم راحت دروغ میگید. وقتی داشتی دروغ میگفتی باید فکر اینجاشم میکردی خربزه خوردی پای لرزشم بشین... زندگی با دروغ هیچ عاقبت خوبی نداره

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
راستشو بگو.بگو جمع میکردم برا خودت

اره تو همین فکرم اما قبلش گفته بودم ندارم بت قرض بدم برا همین نمیشه 

خب راستشو بگو

بگو برا خاطر شما خرجشون نکردم تا تو یه مناسبت برات هدیه لایق بخرم.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...