2733
2734

4ساله عقدم فلن عروسی نکردم دوشیزه ام یعنی ۱۴ سالگی ازدواج کردم الان ۱۸ سالمه 

۶ ماهه قهریم با شوهرم شکایت نفقه و مهریه کردم

همه میگن دادگاه طول میکشه پیر میشی توافقی جدا شو چیکار کنم؟؟؟ 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این داستانو بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3440702/داستان-زندگیممم?page=1

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738

من 25 شهریور جدا شدم.23 سالمه.اصلا نترس اگه شوهرت داره ک نفقتو بگیر بعدم توافق کن رقم پایینم توافق نکن.اگم نداره ک.بازم ب نفع توعه نفقتو بذار اجرا بندازش زندان.بعدم توافق کن ولی مبلغ کم نه.

پیر نمیشی! تا به سنی که مناسب ازدواج هست بخوای برسی چند سالی وقت داری.اگه قصدت جداییه و جدا شدی خواهشا سریع دوباره ازدواج نکن بذار هم بزرگتر شی هم عاقلانه تر تصمیم بگیری

توافقی جداشو چون مهریه قسط بندی میشه برای ازدواج بعدیت مشکل پیش میاد،،میخوای باکس دیگ ازدواج کنی درگیری هرماه بخاطرمهریه،،ولی ی لطفی کن ب همه توصیه کن توسن کم ازدواج نکنن،اخه۱۴!!!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

مگه عجله داری؟ خوبه که این دادگاهها طول میکشه دوطرف سریع وارد یه ازدواج غلط دیگه نمیشن.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706