2737
2739

بگید از کی گل گرفتید       به چه مناسبت        از احساس تون بعد از اینکه گل رو گرفتید بگید        تا چقدر وقت بعدش نگهش داشتید ؟

گل تک شاخه دوست دارید یا گلدانی  ؟         

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

من فقط از شوهرم گرفتم

از زمان دوستی تا الان 

همر نگه داشتم

به جز سه چهارتا ک تو اسباب کشی خراب شدن

خب حس خیلی خوبی داره دیگه

از عشقت گل بگیری 😍

گل تک شاخه دوست دارم فقط

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
من فقط از شوهرم گرفتم از زمان دوستی تا الان  همر نگه داشتم به جز سه چهارتا ک تو اسباب کشی خر ...

فقط قرمز ؟        رز ؟

گل دیگه ای دوست نداری ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند ماه پیش از عشقم گرفتم. الان خشک شده تو کمدمه.کلا گل خیلی دوس دارم.از مرخصی اومده بود برام گل اور ...

اووووووخی          ان شالله به سلامتی  همه چی جور بشه        بهم برسید
خوشبخت بشی عزیزم

فقط قرمز ؟        رز ؟ گل دیگه ای دوست نداری ؟

بیشتر گل رز 

ولی یه بارم نرگس واسم گرفت

دو سه بار رنگ سفید و آبی گرفت بقیش قرمز

اولین گلی که واسم گرفت رز آبی بود 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2740
بیشتر گل رز  ولی یه بارم نرگس واسم گرفت دو سه بار رنگ سفید و آبی گرفت بقیش قرمز اولین گلی که ...

نرگس خیلییییییییییییییی  دوست دارم              خاصیت درمانی داره     خیلی عالی     بویدنش  بسیار شدید توصیه شده    حتی اگر شده سالی یکبار

نرگس خیلییییییییییییییی  دوست دارم              خاصیت درمانی ...

بله عزیزم

یه بار امضای یکی از کاربرارو دیدم نوشته بود امام رضا بسیار توصیه کردن

دوهفته پیش سه تا گل سرخ گرفتم از همسرم برای تولدم، احساس خاصی نداشتم اعصایم سر یه موضوعی خورد بود، و ...

امان از دست ما زن هااااا            
دیگه  وقتی برات گل گرفته  فراموش کن       خوشحال شو      حال خودت رو خوب کن      

نگهش داشتی ؟

از عشقم.‌‌.. روز اول دیدارمون... خشکش کردم نگه داشتم

عزیززززززززززززم        تو همه ش تو سایت خوابیدی هااااا              این گل خشکل رو دیده بودم      
مبارک باشه  عزیزم

عزیززززززززززززم        تو همه ش تو سایت خوابیدی هااااا       &nb ...

اره قبلا برات فرستاده بودم... نگاااار؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706