2733
2734
عنوان

مادرشوهرم آش میپزه مارو دعوت نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 44 پست
برات مهم نباشه ما طبقه بالای مادرشوهر هستیم یه روز درمیون دخترس ناهار اینجاس اون وقت ما رو نمیگه دو ...

نه اینا خسیس نیسن اما هی چاخان میکنه مثلا میرن تفریح بعد میگه نه رفتیم تا فروشگاه بعد دیگه اتفاقی فلان من تفریحو میگم برن نمیخام برم باشون اما خونه خودش که نمیگمون پس چرا نریم شاکی میشه شوهرم گف این دفه جلو کسایی که دوس نداره میگم چیکار میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرم خیلی بیشتر از خودم ناراحت میشه از رفتارشون 

بهتر

بهش بگو

دوره اموزش اش پختن میزارم خواستی تشریف بیار😁😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
خاک تو سر بی شعورش زن حامله  آخر عروس را جزء فامیل نمیدونن

جالبه خودشون انتخاب کردن اگه ازدواج خیابونی بود میگفتم انتخابش نبودم شوهرم میگه اومد خونه گف وااای این دختره به دلم نشسته بعد حالا اینجور میکنه خوبه ها ولی با رفتاراش الکیم خودشو به سادگی میزنه 

خاک تو سر بی شعورش زن حامله  آخر عروس را جزء فامیل نمیدونن

الان که پیر شده ۱۸۰درجه عوض شده روم نمبشه به اش یاداوری کنم بگم همون خواهرزاده وبرادرزاده هات بیان به ات سر بزنن حتی زایمان برادزاده اش پول گل زایمان مادرشوهرم داد بیچاره جاریم زاییده بوده برادرشوهرم گل نگرفته بود براش من گفتم مامان تو میگرفتی گفت به من چه !!!!

2740
ما بریم یه جور نریم هم شاکی میشه یه هفتس نوه و پسرشو ندیده و اینا ولی اگه لج کنم دو ماهم نرم یه زنگ ...

آره با با واسه منم همینن.خداروشکر خدا گذاشته توی کاسه دختراش.انقد دختراش رو صبح تا شب دور خودش جمع کرد و خونه خالی درست شد واسه داماداش که الان دختراش یکی یدونه هووی صیغه ای دارن،خداااااااا رو شکر.

آره با با واسه منم همینن.خداروشکر خدا گذاشته توی کاسه دختراش.انقد دختراش رو صبح تا شب دور خودش جمع ک ...

مبادا خوشحالی کنی عزیزم خدا پاسخگوست مال اینا عزیزم با شوهرا اونجان لهظه ای جدا نمیشن از هم هر شبم هستن خونه هاشون خابگاهه🤣🤣🤣

عجب پیر میشن یادشون میره والا من که یادم نمیره 

اخه من دلم نمیاد بچه هام هی میگن مامان زیاد رو نده دلم نمیاد الان ۳ماه مریضه میگم عیبی نداره برا رضای خدا کمک حالش هستم شوهرم جرات نداره بگه برا مادرم یه لیوان اب بده چون میدونه چقدراذبتم کرده اما خودم دلم نمیاد چه میشه کرد

اخه من دلم نمیاد بچه هام هی میگن مامان زیاد رو نده دلم نمیاد الان ۳ماه مریضه میگم عیبی نداره برا رضا ...

اره خب کار شما پیش خدا اجر داره اون نفهم بوده کاریش نمیشه کرد منم بخاطر شوهرم کوتاه میام ولی امشب خودش شاکی بود اعصاب خورد اومد خونه خب خیلی زور میگه غریبه رو ترجیح بدی به پسرت 

2706