2737
2739
عنوان

عاشقانه های همسری😍

1459 بازدید | 90 پست

من یه تاپیک دیدم درمورد بهترین صحنه های عاشقونه ایی که از همسری به یاد دارین و هر وقت یادتون میاد لبخند میاد رو لباتون

خواستم بازم تکرار بشه و ازین صحنه ها لذت ببریم😍

من خودم وقتی برای اولین بار همسری و بغل کردم خیلی خوب بود و همش میگفت ارزوم به تو رسیدن بودو خوشحالم که بهت رسیدم😍❤

حق نداری به کسی دِل بِدهی الا مَن پیشِ روی تو دو راه است:💜 فَقَط مَن یآ مَن 💜

خودم با همسرم دوست بودم ٤ سال

بهم گفت فلان تاريخ مال مني و همينطور شد

قشنگترين خاطره من

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم وقتی برای اولین بار تو بغلش خوابیدم🤩

البته هنوز عقدیما

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
2731
خودم با همسرم دوست بودم ٤ سال بهم گفت فلان تاريخ مال مني و همينطور شد قشنگترين خاطره من

ای جااانم😍

من خودم وقتی برای اولین بار تو بغلش خوابیدم🤩 البته هنوز عقدیما

انشاالله هر چه زود تر برید خونه خودتون که یه لذت دیگه داره😍

اولین شب محرم شدنمون بودکه ولادت امام زمان بود باهم رفتیم مسجداعتکاف بوداون شب دست هموگرفتیم موقع برگشت گرمای دستاش حالم وخوب میکرد محکم گرفته بودیم خیلی عاشقانه بودخیلی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2738
اولین شب محرم شدنمون بودکه ولادت امام زمان بود باهم رفتیم مسجداعتکاف بوداون شب دست هموگرفتیم موقع بر ...

ای جاانم پایدااار😍

انشاالله هر چه زود تر برید خونه خودتون که یه لذت دیگه داره😍

مرسیییییی گلممممممم💋

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
وقتی اولین بار دستشو گرفتم شب نامزدیمون .. تموم وجودم پر از عشق شد از گرمی دستاش ❤❤

خیلی حس خوبیههه😍❤

پشت فرمونه و من براش  میوه پوست میگیرم اول دستمو میبوسه بعد میره رو میخوره 

صبح تو اوجه خابم باشم اول میبوستم بعد میره سرکار

هر سری مغازه میره بدونه اینکه من بگم پاستیل فراموشش نمیشه اخه دوس دارم 😋

همیشه الویت اولش من بودم حتی در برابر خانوادش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706