2737
2734
عنوان

کی دلش هوای زیارت امام رضا رو کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 298 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نرگسی جونم خداعاقبت بخیرت کنه خواهر که اینقدر دلسوز و ماهی.....
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2731
ببخشید نرگسی جون من جواب دادم... ماری جون این ش حساب مشترک مسئول بنیاد نیکوکاری ترنم مهر....
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
سلام نرگسی جون هموطنان عزیز و نیکوکار من صحت حرفهای نرگسی دوست عزیزم رو تایید می کنم. نیت کنید سپس قدم در این راه خیر بگذارید یا علی (ع) اجرتون با امام رضا (ع) السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع) السلام علیک یا جواد الائمه (ع) اغنیا مکه روند و فقرا سوی تو آیند جان به قربان تو آقا که تو حج فقرایی آمدم ای شاه ، پناهم بده خط امانی ز گناهم بده ای حَرمَت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده ای گل بی خار گلستان عشق قرب مکانی چو گیاهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده ای که حَریمت به مَثَل کهرباست شوق وسبک خیزی کاهم بده تاکه ز عشق تو گدازم چو شمع گرمی جان سوز به آهم بده لشگرشیطان به کمین من است بی کسم ای، شاه پناهم بده از صف مژگان نگهی کن به من با نظری ، یار و سپاهم بده در شب اول که به قبرم نهند نور بدان شام سیاهم بده ای که عطا بخش همه عالمی جمله ی حاجات مرا هم بده
خدا در مکانهای دور از انتظار
به دست افــرادی دور از انتظار
و در مواقعی تصور ناپذیر معجزات خود را به انجام می رساند.
برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد
همیشه ، همیشه و همیشه امیدی هست .
از صمیم قلبم براتون دعا می کنم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=835583
من اذن دخول حرم توووووووو یا ابوالفضلهههههههه دست سخا و کرم تو با ابوالفضله........ http://tvsong.ir/1389/07/24/post-158/ سرود رضا رضا - گروه سرود بچه های آباده دانلود
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
2738
نرگسی خاهش دارم.خیلی کار خوبی میکنی تا کی وقت داریم پولو بریزیم به حساب؟ کلا چقد نیازه؟
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
عزیزم خانمه چند وقت پیش سکته کرده به زور راه می ره اگه کمک ها خوب باشه و بتونیم با هواپیما بفرستیم عالی می شه برای جمعه یا شنبه انشالله بتونیم جا رو رزرو کنیم اگر هم با هواپیما نباشه مهم نیست با قطار می رن جاش هم مهم نیست فقط معقول و بهداشتی باشه کافیه هر چی سریعتر پول واریز بشه بهتره که بتونیم تصمیم بگیریم با قطار باشه یا هواپیما
با قطار چقد پول میخاد/پول جا و قطار عزیزم حساب کن و بنویس و حساب خیریه رو چک کن ببین چقد کمک شده و چقدش مونده و اینجا اعلام کن مدام.اینطوری زودتر پول جمع میشه
سعی میکنم درحدتوانم کمک کوچیکی بکنم...
2706