2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پزشکی فقط پولش خوبه و گرنه کارش خب اصلا لذت بخش نیست به نظر من

من کلا رشتم ریاضی بود و مهندسی خوندم اصلا از حال و هوای تجربی خوشم نمیومد با روحیم نمیسازه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2738

پشت کنکوری هستی؟ چون دوست دارن زندگی راحتی داشته باشی و از لحاظ مالی خیلی رشد کنی الان وضعیت کشور جوریه که غیر از رشته های حوزه سلامت مثل پزشکی و دندان وپرستاریو... همه بیکارن در واقع هیچ راه دیگه ای نیست 

پشت کنکوری هستی؟ چون دوست دارن زندگی راحتی داشته باشی و از لحاظ مالی خیلی رشد کنی الان وضعیت کشور جو ...

نه دانشجوام میگن ول کن بخون بله اما پشتکار باشه به نظر من همه جا میتونی موفق باشی 

22 دانشگاه دولتی شیمی کاربردی میخونم خیلیممم دوسش دارم معدلمم بالاست اماا هر کار میکنن که برم پزشکی

خب تو خودت چی اصن علاقه داری 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
نه دانشجوام میگن ول کن بخون بله اما پشتکار باشه به نظر من همه جا میتونی موفق باشی 

میشه بگی چه رشته ای؟ نه واقعا ببین من دکترای مهندسی دارم کارم میکنم ولی حقوق من که ۱۰ سال بهترین دانشگاههای دولتی ایران مهندسی خوندم اصلن قابل قیاس با یک مثلا پزشک متخصص زنان که اندازه من درس خونده نیست و اگر من به عقب برمیگشتم با تمام علاقه به رشته ام ولش میکردم پزشکی ازاد یا بین الملل میخوندم حتی خیلی از دوستای من که رفتن مجارستان و اوکراین مدرک گرفتن و اینجا هیچی قبول نشدن زندگیهای خیلی بهتری از من دادن

2706