2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میخوام ای یو آی کنم برا بار اول 😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
فرستادم گلم انشاالا مامانی  منم امروز روز ۳ انتقالم  دعام کن

سلام گلم انشأالله که هردوتون مثبتید داروهاتون چی بود روز چندم سیکل انتقال دادید؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

این ما دکتر دارو داد لتروزول و امپول ک ۴ تا ف لیکول داشتم ۱۹،۲۰،۲۱ ۱۶ و هاش سی جی زدم ،الان ۲۷ پری هستم و لک دیدم دارم پری میشم،دکترم گفت پری شدی بیا برا ای یو آی😢

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2738
سلام گلم انشأالله که هردوتون مثبتید داروهاتون چی بود روز چندم سیکل انتقال دادید؟

سلام عزیزم 

داروهای قبل انتقال استرادیول  آ س ا  با کپسول فرتیل سی ام 

روز ۱۸ پریودی انتقال دادم بعدش هم برام شیاف داد صبح و شب 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏

[QUOTE=110609356]این ما دکتر دارو داد لتروزول و امپول ک ۴ تا ف لیکول داشتم ۱۹،۲۰،۲۱ ۱۶ و هاش سی جی زدم ،الان ۲۷ پری ه ...[/QUOTانشاالله که مثبتی که همه چی خوبه منم سه بار آی یو آی کردم حالا میخوام میکرو کنم توکل به خدا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏