2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه کاش قبلش تحقیق میکردی  این بیشعورا فقط ب خاطر پولش میگن استفاده کنین

بابا کلی تحقیق کردم چند تا دکتر رفتم گفتم اینا همش الکیه. ولی الان دقیقا همون بلا سرم اومده.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2728
خوب نیس اصن

آخه من باردارم یعنی اگه عوارضش فقط نازایی باشه برام مهم نیست

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

عزیزم انشاالله که مشکلتون برطرف شه و واکسنه تاثیری نداشته. 

ولی حتی اگه بخاطر قیمت همگانی نبود تبلیغش میکردن. 

ولی من تو کل دوران تحصیلم هیچوقت اساتید نگفتن گارداسیل واکسن خوبیه یا مانع زگیل میشه. 

2740
آخه من باردارم یعنی اگه عوارضش فقط نازایی باشه برام مهم نیست

فقط نازایی نیس 

میگن سیستم ایمنی بدن تقویت میشه در حالی ک ب مرور تضعیف میشه، عوارضش زیاده ی تحقیق بکن تو کانالهای دکتر روا زاده و تبریزیان و جمشیدی و خیراندیش ضیایی 

من این واکسن رو نزدم از سن من گذشته طب سنتی میگن حتی نوزادارو واکسن نزنید دراینده فلان میشن و... فکر اینو نمیکنن اگه این واکسنارو نزده بودیم هممون تو بچگی یا فلج اطفال مرده بودیم یا کزاز و دیفتیری و ابله 😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
فقط نازایی نیس  میگن سیستم ایمنی بدن تقویت میشه در حالی ک ب مرور تضعیف میشه، عوارضش زیاده ی تح ...

مرسی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706