2733
2739
طب اسلامی روازاده که کامل باهمه واکسنا مخالفه ولی خوب این واکسنم حتی دکترا رو ندیدم توصیه کنن.  ...

کی همچین حرفی زده؟؟ شما دکترارو ندیدین که توصیه کنن؟؟!!!

من پیش دوسه تا پزشک خیلییی معروف رفتم و همشون توصیه کردن

تو اکثر کشورای خارجی تو برنامه ی واکسیناسیون کشورشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم انشاالله که مشکلتون برطرف شه و واکسنه تاثیری نداشته.  ولی حتی اگه بخاطر قیمت همگانی نبود ...

اگه کسی دو مرحله زده باشه چی؟ پس با این حساب سومی رو نزنه؟

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 

یکی از دوستام تبخال تناسلی داشت و قبل از بارداریش هم این واکسن رو زد که دکتر پیشنهاد داد و بعد اتمام دوره هم اقدام کرد و الان هم هشت ماهش هست.

ربطی به نازایی و اینا نداره که 

2738
من زدم ...پیش بهترین دکتر زنان تهران هم رفتم پرسیدم گفت اصلا مشکل نداره و هرچی درموردش گفتن واقعیت ن ...

منم پیش چند تا دکتر رفتم اصلا هم مشکل تخمدان نداشتم بارداری اولم هم با یه بار اقدام باردار شدم ولی بعد واکسن دقیقا بعد از سومین واکسن داستانم شروع شد.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
من زدم ...پیش بهترین دکتر زنان تهران هم رفتم پرسیدم گفت اصلا مشکل نداره و هرچی درموردش گفتن واقعیت ن ...

عزیزم هیچ دکتری خودش محقق نبوده و همه نظر اساتیدشون رو میگن. 

البته تایید یا رد نمیکنم حرفشون رو فقط صرفا جهت اطلاع گفتم🤗

من نمیدونم.  ماها که واقعا نمیدونیم این اثرات رو داره یا ن  چون شبهه زیاد داره.  دی ...

مرسی  

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 
کی همچین حرفی زده؟؟ شما دکترارو ندیدین که توصیه کنن؟؟!!! من پیش دوسه تا پزشک خیلییی معروف رفتم و هم ...

دقیقا منم بهترین جراحای زنان رفتم همه گفتن عاااالیه حتما همه باید بزنن زن و مرد حتی تا ۴۵ سالگی