2733
2734
عنوان

دارم برمیگردم خونه خودم اونم با گریه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اونجا بمونین  طفلک گناه داره از همدیگه محرومشون نکن

ن بابا چه محرومیتی

من مرخصی ندارم باید فردا سرکار باشم

شوهرمم همینطور

حالا شوهرم داره به مامانش اصرار میکنه که بیاد باهامون ی مدت بمونه پیشمون

الانم هی داره گریه میکنه هی میگه بمونیت  اخه همین ی پسرو داره

استارتر من جای شما بودم فردا رو هم میموندم خونه مادرشوهرم.خوتم ی کم روحیت باز میشه چ اشکالی داره.ب رفتار مادرت هم فک نکن و به هیچ وجه اصلا و ابدا از رفتار مادرت با شوهرت صحبت نکن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
خب برید خونه ی مادرشوهرت بمونید

دیشب و امروز خونشون بودیم من مرخصی ندارم شنبه باید سرکار باشم مجبوریم برگردیم البته شوهرم داره اصرار میکنه مامانش ک بیاد باهامون حالو هواش عوض شه

استارتر من جای شما بودم فردا رو هم میموندم خونه مادرشوهرم.خوتم ی کم روحیت باز میشه چ اشکالی داره.ب ر ...

الکی بع شوهرم گفتم مامانم پریوده بخاطر همین عصبی بود.مرخصی ندارم شنبه باید سرکار باشم نمیتونستم بمونیم.شوهرم داره مامانشو راضی میکنه بیاد باهامون یکی دوهفته بمونه

2738
بمون خب اگه اینقد دوس داره اگه سختت نیست بمون دل خودشو شادکن خداهم ازت دلشادبشه

اخه مرخصی ندارم شنبه باید سرکار باشم.شوهرم داره مامانشو راضی میکنه باهامون بیاد یکی دوهفته بمونع

ن بابا چه محرومیتی من مرخصی ندارم باید فردا سرکار باشم شوهرمم همینطور حالا شوهرم داره به مامان ...

اهان پس چاره ای نیست دیگه 

رفتار مامانتون واقعا عجیبه امیدوارم بار بعدی که میاین خوب استقبال کنه ایشون یا حداقل معمولی باشه!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اهان پس چاره ای نیست دیگه  رفتار مامانتون واقعا عجیبه امیدوارم بار بعدی که میاین خوب استقبال ک ...

واقعا دیگه اهمیت نداره برام خوب شد اومدم رفتارشو دیدم برم بیشتر بچسبم به زندگی و شوهرم

2706