2733
2739
عنوان

مقایسه طلاهای خودم با دوستم+عکس

6854 بازدید | 211 پست

سلام طلاهای دوستمو چند روز پیش دیدم کلا طلاهاشو عوض کرده سفید آورده چقققد ناز و زیبا بود بهش گفتم خب اینکه سفید آوردی نمیترسی شک کنن نقره ست؟😊 گفت برام مهم نیست مهم اینه خودم خوشم‌میاد راستشو بخواید خودمم یه چند وقته بدم اومدا از طلای زرد حس میکنم طلای زرد خز شده طلای سفید چققققدر فاخر و زیباست 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم حلقم و نشونم سفیده خیلی نازن😍

خدایا شکرت که یه کوچولوی دوست داشتنی بهم هدیه دادی😍بین این همه ناامیدی تو ی امید روشنی تو دل مامان هستی عشق من❤(برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی؟)🌸

حالا عکس میزاره

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706