2733
2734
تا 3ماه اول از پله رفت وامد نکن خییییلی یواش اگه هم مجبورشدی رفت وامدکنی نزدیکی نداشته باش دارچین و ...

چشمممم حتماااا ممنونم خواهری جون مهربونم بابت راهنمایی های قشنگت،،ما ساختمونمون آسانسور داره خداروشکر😍قبلشم پله نیس ک بخوایم برسیم بهش سوار شیم صاااف صاف هس، ،غذای گرمم چشم،،،نزدیکی هم چند روزی اصلا نداشتیم شوهرم میگفت شاید این ماه نی نی باشه میترسم نزدیکی کنیم،،،ولی خب دیروز ی نزدیکی کردیم😫

خدایــــــااااا شکرت😍😍😍😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سعی کن نزدیکی نداشته باشی حداقل تا سونو اول که میری واسه تشکیل قلب چون جنین خیلی ضعیفه الان

مغزیجات و تخم مرغ اب پز و شیر هم زیاد بخور جنین قوی میشه فولیک اسید هم از همین امروز بگیر بخور من ازروزی که شک داشتم به بارداری فولیک اسید خوردم چون باعث میشه حنین مشکل نداشته باشه خیلی خوشحال شدم

2731
سعی کن نزدیکی نداشته باشی حداقل تا سونو اول که میری واسه تشکیل قلب چون جنین خیلی ضعیفه الان مغزیجات ...

فولیک اسید میخورم،،برج۴کاااامل خوردم،،،ولش کردم اما برج۷دوباره شروع کردم تا الان میخورم

انشالله بارداری راحت و نی نی سالمی داشته باشی خوشحال شدم از اشناییت خواهری

ممنووووونم گل من😍😍مرسی بابت دعای قشنگت عزیزدلم،،،ی تیرایی هم ک واژن میزنه ب همین خاطره؟

ممنووووونم گل من😍😍مرسی بابت دعای قشنگت عزیزدلم،،،ی تیرایی هم ک واژن میزنه ب همین خاطره؟

عزیزدلم درخواست بدم قبول میکنی دلم میخواد باهات دوست باشم خیلی مهربونی 😍😍

خدایا مراقب نینیم باش 😘😙
خواهش عزیزم اره واژن تیر میکشه نگران نباش مامان جون

قربونت گلم ممنونتم😘😘😘بتام حدودا۴۰۰بود،،جواب آز مثبت بود😍😍😍همش سمت تخمدانام و لگنم تیرمیکشه

قربونت گلم ممنونتم😘😘😘بتام حدودا۴۰۰بود،،جواب آز مثبت بود😍😍😍همش سمت تخمدانام و لگنم تیرمیکشه

وای عزیزم خییییلی خوشحال شدم مبارکت باشه انشالله قدمش خیرباشه

2706