2733
2739
عنوان

خانمایی ک نوزاد دارین

170 بازدید | 8 پست

خانما بچم 5ماهشه قبلا تاصب میخوابید دوشبه همش بیدارمیشه دماغ و چشماشو میخارونه 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

پسرمنم اینطوره دکترگفت الرژی داره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم پسر منم پنج ماهشه جدیدا این‌کارو میکنه . الکی هم گریه میکنه 

دوشبه خواب ندارم بچتون چن روز اینطور بود

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
چیکارکنیم 

بمن گفت عطراسپری بوی سرخکردنی مواد شوینده به بچه نخوره با قطره سدیم کلراید هم بینیشو تمیزکنم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
دوشبه خواب ندارم بچتون چن روز اینطور بود

پسرمن ٩ماهشه اونم دقيقاهمينجوري بودنصفه شب باجيغ بيدارميشدبعددكتركه بردم معاينه كردگفت هيچيش نيست داره اخلاقش عوض ميشه وبزرگ وبعدپسرااينجورينو...بعدخودبه خودخوب شد