2737
2734
عنوان

ته چین پزا میشه بیاین 😊

131 بازدید | 22 پست

سلام دوستان میشه بگین ته چین و چه شکلی درست میکنید ؟

من تا حالا درست نکردم ولی فردا برای اولین بار می‌خوام درست کنم می‌خوام خب بشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حوصله ماستو تخم مرغو اینا ندارم 

من برنج میپزم 

مرغ تیکه های کبابی میچینم کف قابلمه یه لیوان زعفرون میریزم روش 

بعد برنج میریزم روش میذارم دم بکشه

بعد برنج دم میکشه مرغاهم میپزن 

چپش میکنم زرشک میریزم روش خیلیم عالی و‌خوشمزه

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2728
من حوصله ماستو تخم مرغو اینا ندارم  من برنج میپزم  مرغ تیکه های کبابی میچینم کف قابلمه ی ...

چه جالب برای مهمونی می‌خوام بزارم بد نمیشه 🤗

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بعد ی لیوان ماست بعد زعفرون مقدار زیاد و ادویه همه رو قاطی کن بعد برنج رو اضافه کن و هم بزن بعد قابلمتو داغ کن باروغن برنجو بریز توش ی مقدار با کف قاشق توب فشار بده 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
دو سه پیمانه برنجو بدون این ک روغن بزنی ابکش کن بعد سه تا تخم مرغ و هم بزن تا کف کنه و سفید بشه

همین فقط

چه جالب برای مهمونی می‌خوام بزارم بد نمیشه 🤗

اتفاقا دیشب مهمون داشتم درست کردم خیلی هم خوششون‌اومد زعفرون زیاد بزنی خیلی خوب میشه 

نمکم بزن ب مرغات

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2738
اتفاقا دیشب مهمون داشتم درست کردم خیلی هم خوششون‌اومد زعفرون زیاد بزنی خیلی خوب میشه  نمکم بزن ...

آها چه خوب این شکلی راحت تره و سریع ترم هست 

ممنون عزیزم

ن دیگ تیکه تیکه ندشتم برات

مرسی خانمی خوندم همشونو اگه بخوابم بزارم تو بر چی ؟!

چند دقیقه باید بمونه ؟!

هر پیمانه برنج

1 ملاقه ماست

1 زرده تخم مرغ میخواد

نمک و روغن و زعفرونم که به اندازه

سفیده نزد اصلا که بو میگیره

من زرده و ماست و نمک و زعفرون و روغن رو با هم مخلوط میکنم خیلی هم میزنم که بوی زرده گرفته بشه

بعد برنج آبکش شده رو اضافه کن و مخلوط کن

توی قابلمه یا ماهیتابه نچسب یا ظرف پیرکس روغن به اندازه بریز که کفش رو بپوشونه. نصف مدار برنجی رو بریز صافش کن روش مرغ ریش شده بریز و دارچین ا قاشق غذاخوری بپاش. کشمش پلویی و پیازداغ هم سلیقه ایه دوست داری بریز من میریزم. مابقی مرغ ریش شده رو با مواد برنجی قاطی کن و بریز روش 

بذار تو فر حرارت پایین 180 درجه حدود 1 ساعت

خودت میفهمی وقتی کناره هاش طلایی شد آماده ست

2706