2737
2739

کرم دکترژیلا عالیه

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

زیاد پاتو میشوری.یا بدون جوراب کفش پات میکنی مثل خودم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطرخشکی هواس جوش شیرین رو باکمی اب گرم حل کن و پاهاتو بزارداخلش و ماشاژ بده بعدش کرم مرطوب کننده یاوازلین بزن و جوراب بپوش تاموقع خواب هم جورابتو درنیار هرروز جوراب پات کن

2738
وازلین موقتیه چند بار امتحان کردم

من تابستون پاهام داغون بود چون جوراب نمیپوشیدم رفتم حموم سنگ پا زدم بعد تا اومدم بیرون وازلین زدم و جوراب پوشیدم بعد سه چهار روز کلا شد عین پای بچه

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2706