2733
2739
عنوان

دل کندن سخته؟نمیخوام وابستش باشم

400 بازدید | 35 پست

خانما امشب تصمیمو گرفتم دیگه نمیخوام بیشترازین محتاج محبتاش باشم نمیخوام منتظر ی نگاهش ی محبتش ی کمکش  خستم خیلی سختمه دیگه نمیخوام بیشترازین حس کوچیک بودن ومحتاج بودن داشته باشم راهنمایم کنید لطفا 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شوهرتم باشه نبايد خودتو اذيت كني وابستگي زياد ب مردا تهش نابوديه براي زن

یعنی درست زندگی اینه ک هیچی از طرف مقابلت نخوای هیچی

2738
از شوهر دل کندن هنر میخواد در باطن باید دل بکنی اما در ظاهر نه! با سیاستاش میفهمن منظورمو 😂

خیلی دوسش دارم اما دیگه نمیخوام خودمو کوچیک کنم خیلی مغروره سرده منم دیگه نمتونم بریدم بخدا 

ميخايي حرف بزنيم يا عصبي هستي؟

من نامزدم ١سال و خورده ايه و تا چندوقت ديگه عروسي مه

شوهرم خيلي ب گفته خودش دوسم داره ولي ادم اول رابطه نيس از زمين تا اسمون با اولاش عوض شده

هرمشكليم پيش بياد منو مقصر ميدونه و ازنظر خودش بي تقصيره

خدا نكنه چيزي بشه يني حتي ي سر دردم ميگيره ازقبل هم بدتر ميشه باهام رفتارش

يني ميگم اكثر مردا همينن سرد و بي احساس 

شوهر من فقد وقتايي ك مشكل روحي مالي جسمي نداشته باشه باهام خوبه و ميفهمم زندگي چيه

بقيه موقع ها خسته م ميكنه بخدا

لايك نكنيد مرسي اه🤗
من نامزدم ١سال و خورده ايه و تا چندوقت ديگه عروسي مه شوهرم خيلي ب گفته خودش دوسم داره ولي ادم اول ر ...

خوب ایناروبهش گفتی ؟واقعا قبول داری همه مردا همینن؟

خوب ایناروبهش گفتی ؟واقعا قبول داری همه مردا همینن؟

والا من هر مردي رو ديدم اينجوري بوده خيلي كم پيش مياد ك غير اين باشه ك مونده ب شانس

اره منم ب شوهرم گفتم ولي ميدونم خيلي گرفتاره يكمم ضعيفِ متاسفانه زود ميريزه بهم وقتيم بريزه بهم تمومه ديه

مشكل نداشته باشه خوبيم خدايي

شماهم عزيزم دوست ندارم ناراحت باشي من دركت ميكنم خودم كمبود محبت وتوجه خيلي دارم ولي خسته شدم كشيدم عقب يني شوهرم خوب باشه منم خوبم بي محلي كنه ي قدم ازش جلوترم

وقتي براي اون اسونِ تحمل دوري و سردي براي من چرا سخت باشه؟

من ب خيليا گفتم ب شماهم ميگم اولويت اول و اخر زندگيت خودت بايد باشي

خودتو خيلي دوست داشته باش براي دل خودت زندگي كن

هركاري ك دوس داريو بكن ك حس خوبي بگيري

خودتو كامل وقف شوهر و خونه زندگي نكن

ي زندگي ديه برات خودت داشته باش ك اينجوري اذيت نشي

مردا هميشه اوني ك ما ميخاييم نيستن پس خودتو زياد وابسته شوهرت نگه ندار

لايك نكنيد مرسي اه🤗
والا من هر مردي رو ديدم اينجوري بوده خيلي كم پيش مياد ك غير اين باشه ك مونده ب شانس اره منم ب شوهرم ...

حرفتون روقبول دارم تاوقتی بچه نداشتم هروقت بی محلی میکرد منم ی دل سیر تفریح میکردم خرید بیرون اماالان بچم کوچیکه پیش هیچ کس نیم ساعت نمونه غیر پدرشه اونم همکاری نمیکنه حتای ارایشگا نمیتونم برم اخرین بار خواهرمو بردم ولی خوب بلخره همسر وظایفی داره وظیعگفشه بچه رونگهداره چطور ما زنا ازبارداری گرفته تا همه بیخوابی وهرکاری بگی برای بچه باجون دل انجام میریم امای ساعتم روانمیبینن ک خودشون بچه رونگهدارن زن ی دوش باخیال راحت بگیره ی خرید باخیال راحت انجام بده اخه چقد خودخواه نمیرسم بهونست ازین اعصابم خوردمیشه سه سال مغزمو خورد بچه بیاریم الانم زیر بار هیچ کاری نمیره کمکش صفره

2706