2733
2739
عنوان

خانوم ها تبخال یا زگیل تناسلی چیه؟

102 بازدید | 11 پست

مثلا جوشم همونه؟ اصلا چه شکلیه؟ من تا حالا ازدواج نکردم اما یه بار یه برآمدگی تو اون ناحیه به وجود اومد که بعد خودش خوب شد....یه برآمدگی بزرگ که انگار جوش داشت میشد....

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

شکل خال گوشتی قهوه ایه. البته من از نت دیدم نمیدونم درسته یا نه

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
شکل خال گوشتی قهوه ایه. البته من از نت دیدم نمیدونم درسته یا نه

منم تو نت دیدم اما نفهمیدم😑😑😑

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تبخال تناسلی عین خال گوشتی هست 

اولش مثلا یکی دو تاست بعد زیاد میشه توی اون ناحیه و ریشه پیدا میکنه ...

اونی که شما داشتی جوش بوده که رفته 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
عزیزم تبخال تناسلی عین خال گوشتی هست  اولش مثلا یکی دو تاست بعد زیاد میشه توی اون ناحیه و ریشه ...

وای چقد بد....اینکه هی زیاد میشه خیلی بده....بعد ممکنه مرد هم داشته باشه؟

وای چقد بد....اینکه هی زیاد میشه خیلی بده....بعد ممکنه مرد هم داشته باشه؟

بله صد در صد ممکنه 

چند نوع داره ...متاسفانه تبخال تناسلی در بیشتر مواقع درمان مفیدی نداره و وقتی ریشه کرده ...تازه بیمار متوجه عمق فاجعه میشه 

برا همین میگن خانمها در روابطتون چه دوستی چه ازدواج هر سه ماه یه بار معاینه توسط ماما داشته باشن ....

خیلی پیشگیری میشه .

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
بله صد در صد ممکنه  چند نوع داره ...متاسفانه تبخال تناسلی در بیشتر مواقع درمان مفیدی نداره و و ...

آها ممنونم💙

من ترسیدم طرفم داشته باشه، خودم نداشتم تا حالا

آها ممنونم💙 من ترسیدم طرفم داشته باشه، خودم نداشتم تا حالا

عزیزم زگیل تناسلی 

یا اچ پی وی ، یک نوع ویروس هست که غالبا با تماس پوست با پوست و روابط جنسی منتقل میشه. صد نوع مختلف داره و چند نوع خطرناک که منجر به سرطان دهانه رحم میشه. 

انجام تست پاپ اسمیر هر سال و تست جداگانه اچ پی وی هر دوسال یکبار واقعا لازمه. 

در ضمن ویروس اچ پی وی لزوما علایم بالینی نداره یعنی تمام خانم‌هایی که رابطه جنسی داشتن ولی زگیل نزدن هیچوقت هم میتونن این ویروس رو داشته باشن و تنها راه تشخصیسش تست اچ پی وی هست 

2738
عزیزم زگیل تناسلی  یا اچ پی وی ، یک نوع ویروس هست که غالبا با تماس پوست با پوست و روابط جنسی م ...

بله از اطلاعاتتون ممنونم💛

عزیزم زگیل تناسلی  یا اچ پی وی ، یک نوع ویروس هست که غالبا با تماس پوست با پوست و روابط جنسی م ...

منم همسرم داشت نمیدونس چیه منم احتمالا دارم تازه ی واکسنش  زدم .تست پاپ اسمیزم مشکلی نبود ان شاالله hpvهم  سالم باشه