2737
2739
عنوان

خیلی نارااحتم دخترم زیاد میره دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 5716 بازدید | 38 پست

چیزای شیرین زیاد میخوره؟اشتهاش زیاد شده؟لاغر شده؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
نه سردیش کرده آب جوش نبات بده بهش. اگه قند داشته باشه کلا زیاد میره زیاد تشنش میشه و اشتها زیاد میشه ...

در طی روز یه اب بخوره سریع میره دستشویی ، مثلا مامانم خواهرم میگن چقد زیاد میره دستشویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا یکی ب من کمک کنه,نوزادم ۱۶ روزشه,میخاد بالا بیاره اما نمیتونه,دل درد گرفته و هرچیم ب پشتش آ ...

خب یکم نبات داغ بده بهش البته ولرمشو.. مامان من همینکارو واسه خواهر زادم میکرد دلدرد داشت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
چیزای شیرین زیاد میخوره؟اشتهاش زیاد شده؟لاغر شده؟

نهه ، علاقه به شیرینی جات نداره کلاا ، وزنش ثابته ، اب معمولی میخوره کلا به اب علاقه داره ، رو سفره حتماا باید اب باشه ، یا بیرون میریم به باباش میگه واسم اب بخر ...

2731
خب یکم نبات داغ بده بهش البته ولرمشو.. مامان من همینکارو واسه خواهر زادم میکرد دلدرد داشت

نبات  داغ دادم,همش حس میکنم میخاد بالا بیاره اما نمیتونه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
نهه ، علاقه به شیرینی جات نداره کلاا ، وزنش ثابته ، اب معمولی میخوره کلا به اب علاقه داره ، رو سفره ...

خب پس چیزی نیست خداروشکر ..خواهر من ۱۲ سالشه دوساله درگیر دیابته.. 

منم خیلی میرم دستشویی فکر میکردم قند دارم ربتم ازمایش دادم گفت هیچی نیست

واای خدا کنه دختر منم چیزیش نباشه ...البته یدفعه اینجوری نشداااا ...کلا مدلشه زیاد بره دستشویی

2738
نبات  داغ دادم,همش حس میکنم میخاد بالا بیاره اما نمیتونه

خیلی سخته .. گریه میکنه ؟شاید چشم خورده عزیزم اسفند دود کن نظر شده شاید

عزيزم كليه هاش سرما كشيده

منم با اين سن و سالم اگه يكم سردم باشه فورا دستشويي لازم ميشم .....مطمئن باش سردش شده يكم نبات تو آبجوش ميدادي بدنش گرم ميشد....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
عزيزم كليه هاش سرما كشيده منم با اين سن و سالم اگه يكم سردم باشه فورا دستشويي لازم ميشم .....مطمئن ...

نمیشد بودیم عروسی ، یه خانمی که کنارم بود گفت مشکل داره انقد میره دستشویی ؟؟

خیلی سخته .. گریه میکنه ؟شاید چشم خورده عزیزم اسفند دود کن نظر شده شاید

تا الان یکسره گریه کرده,حرص شیر خوردن داره و گاهی اوقات ک آروغش نمیاد اینجوری میشه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706