2737
2734

امشب بردمش حمام بعد رفتیم عروسی یکم تو راه هوا سرد بود فکر کنم تو ۵ ساعت ۶ یا ۷ بار رفت دستشویی ...

کلا در روز زیاد میره ولیی نه تا این حد امشب خیلییی زیاد میرفت ....

میتررسم نکنه قند داره خدای نکرده ، سابقه قند هم نداریم دو طرف خونواده ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سردی کرده شاید  بهش چیزای گرم بده  چای با دارچین  یکمم کاچی بپز بده بخوره  

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

سردش بوده شاید

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

نه بابا بچه سردیش کرده

منم کلا زیاد میرم اما زمستونا دوبرابر میشه..سرماییم تا سردم مشه یکسره تو دستشوییم

چای نبات بده بهش یا تو چاییش زنجبیل بریز

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

تورو خدا یکی ب من کمک کنه,نوزادم ۱۶ روزشه,میخاد بالا بیاره اما نمیتونه,دل درد گرفته و هرچیم ب پشتش آروم ضربه میزنم فایده نداره

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706