2733
2739
عنوان

بازار کار انسانی چطوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8742 بازدید | 24 پست
بله بازار کار رشته های تجربی کجا انسانی کجا این چه قیاس بچه گانه ایه

عزیزم شما تا اسم تجربی رو میشنوین یاد پزشکی میفتین ولی کار هر کسی نیست تو این رشته قبول بشه ولی از رشته انسانی راحت تر می تونه رشته های حقوق و روانشناسی قبول شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما تا اسم تجربی رو میشنوین یاد پزشکی میفتین ولی کار هر کسی نیست تو این رشته قبول بشه ولی از ر ...

عزیزم من خودم با رتبه نه هزار انسانی حقوق خوندم و بیکار دخترعمه هام سه تاشون روانشناسی خوندن بیکار. نه اصلا یاد پزشکی نیفتادم اااااااییییینههههمممه تجربی گستردگی رشته دارن ماشالا نصفشونم یا علوم پزشکی استخدام میکنه یا آزمایشگاه ها یا هزاار ارگان دیگه. لطفا اطلاعاتتو بالا ببر

عزیزم من خودم با رتبه نه هزار انسانی حقوق خوندم و بیکار دخترعمه هام سه تاشون روانشناسی خوندن بیکار. ...

من به حد کافی اطلاعات دارم حتما شما نتونستین خودتون و به جایی برسونی زندایی و دو تا از دایی های من حقوق خوندن الان هم دفتر وکالت دارن

2728

به عنوان یک دانش آموز شما ابتدا باید هدفتان را مشخص کنید و تمام تلاش های خود را در جهت موفقیت در این مسیر به کار گیرید . اما قبل از اینکه برای ورود به دانشگاه و قبولی در رشته ای برنامه ریزی و هدف گذاری کنید معقول این است که اطلاعاتی در مورد بهترین رشته های گروه علوم انسانی داشته باشید . باید بدانید بهترین دانشگاههای علوم انسانی کدامند و براساس چه شرایطی داوطلب می پذیرند. این مقاله توضیحات لازم  درباره آینده شغلی و بازار کار رشته علوم انسانی را به شما عزیزان ارائه می کند.

2740

من میخوام تغییر رشته بدم برم انسانی شنیدم بازار کار انسانی بیشتر شده چون کنکورش خیلی کمتر قبولی بهتر بعد اگه رفتی فرهنگیان از همون اول حقوق داری یا میتونی روانشناس بشی یا وکیل به چیزی ک علاقه داری میبینی توش موفقی برو ن چیزی ک مردم میگن من از همون اول تجربی به دلم نبود ولی درسم تو راهنمایی نمره اول بود