2737
2734
عنوان

کیا اینجا از سمعک استفاده میکنن؟

12075 بازدید | 30 پست

مدل سمعکتون چیه؟پشت گوشی یا نامرئی؟راضی هستین یا نه؟ صدای هو هو نداره؟ برندش چیه؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
نامرئی مارکای مختلف زیمنس ویکس  اوتیکن هر کدوم یه اذیتایی دارن منتها تا الان زیمنس بهت ...

میشه بگی چه اذیتایی؟ و اینکه میگن سمعک نامرئی باید چهار سال دیگه عوض بشه چون خراب میشه درسته؟ صدای اضافه  مثل صدای هو هو تو گوشت احساس نمیکنی ؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی چه اذیتایی؟ و اینکه میگن سمعک نامرئی باید چهار سال دیگه عوض بشه چون خراب میشه درسته؟ صدای ا ...

من از سال ۹۳ استفاده میکنم

الان اوتیکن رو ۵ ساله دارم .

صدای اضافه اگه حس میکنی باید ببری تنظیم کنن

یا شاید بلندگوش مثلا مشکل داره

منظورم از اذیت اینه که چند وقت یبار باید برا تنظیماتش بری

یا ویدکس بیخودی بلندگوش سوخت

اوتیکن هم یبار خراب شد

در کل به من گفتن روگوشی دیرتر خرابرمیشه و قویتره

2728
من از سال ۹۳ استفاده میکنم الان اوتیکن رو ۵ ساله دارم . صدای اضافه اگه حس میکنی باید ببری تنظیم کن ...

من تازه دکتر تجویز کرده.گفته بهتره زمینس استفاده کنی

رو گوشی دو نوع معرفی کرده یکی هشت تومن یکی دوازده تومن.به منم گفت رو گوشی بهتره چون دیرتر خراب میشه و دو تا بلندگو داره.اما من به خاطر اینکه دیده میشه دوست ندارم رو گوشی باشه .دوس دارم نامرئی باشه اما شوهرم میگه رو گوشی بگیر که قوی تره.

من تازه دکتر تجویز کرده.گفته بهتره زمینس استفاده کنی  رو گوشی دو نوع معرفی کرده یکی هشت تومن ی ...

منم شوهرم همش میگه یه روگوشی بگیر برا زیر روسری و وقتایی که بیرونی

فعلا که زیر بار نرفتم😅

البته من نزدیکانم میدونن .

ولی من پارسال زیمنس داخل گوش گرفتم ۳ تومن شد تقریبا

نمیدونستم رو گوشی انقدر گرونه

حالا چند جای دیگه قیمت کن

منم شوهرم همش میگه یه روگوشی بگیر برا زیر روسری و وقتایی که بیرونی فعلا که زیر بار نرفتم😅 البته م ...

ممنونم از راهنماییت  عزیزم

منم شوهرم همش میگه یه روگوشی بگیر برا زیر روسری و وقتایی که بیرونی فعلا که زیر بار نرفتم😅 البته م ...

بخشید شوهرتون باتون مشکل نداره ک سمعک دارین؟؟؟؟؟من میترسم در اینده بخام وارد زندگی  بشم 

2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من کلینیک گوش تهرانرو بهتون معرفی میکنم چون کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

داخل سایتشون کلی مقاله در مورد علت کم شنوایی در کودکان و نوزادان،  و اینکه آیا وزوز گوش میتونه اثر عوارض واکسن کرونا باشه؟ و ویژگی یک سمعک با کیفیت چی میتونه باشه؟

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy

من از سال ۹۳ استفاده میکنم الان اوتیکن رو ۵ ساله دارم . صدای اضافه اگه حس میکنی باید ببری تنظیم کن ...

ببخشید چن تاسوال داشتم میشه جواب بدین.کم شنواییتون چن درصده من تازه سمعک استفاده میکنم ولی باز متوجه نمیشم اوتیکن دارم اصلا نمیتونم بهش عادت کنم با گوش خودم بهتر میفهمم تاباسمعک دوبارم بردم تنظیمش کردم .مثلا وقتی میزارم باد میفته توگوشم صداهارو صاف واضح ندارم.هی درمیارم هی میزارم ده سال پیش گرفتم انگار پنبه گذاشتم تو گوشم الان بیشتر اذیتم مجبور شدم ببرم تنظیم کنه ک استفاده کنم گفت سمعکتم سالمه هم مارک خوبیه ولی من باهاش بازم متوجه نمیشم صداها رو بلندترکرده ولی نمی‌فهمم.شما راحت تونستین ب سمعک عادت کنین؟ممنون میشم تجربیاتتونو بگین

ببخشید چن تاسوال داشتم میشه جواب بدین.کم شنواییتون چن درصده من تازه سمعک استفاده میکنم ولی باز متوجه ...

سلام عزیزم

سمعکت مال ۱۰ سال پیشه 

اگه تواناییشو داری سمعک به روزتر بخر

سمعکهای هوشمند صداها رو واضحتر به گوشت میرسونن

اگر هر دو گوشت مشکل شنوایی داره دو تاسمعک رو حتما بذار

سلام عزیزم سمعکت مال ۱۰ سال پیشه  اگه تواناییشو داری سمعک به روزتر بخر سمعکهای هوشمند صداها ...

خیلی گرونه ادیولوژیستع گفت فعلا همینو استفاده کن ک الان خیلی گرون شده بهم دوسال پیش گفت سیزده میلیون.جفت گوشام چهل درصده.ولی گفتن ی سمعک کافیه

سلام عزیزم سمعکت مال ۱۰ سال پیشه  اگه تواناییشو داری سمعک به روزتر بخر سمعکهای هوشمند صداها ...

شما با سمعک راحت میشنوین.من پیش اون آقا ک تنظیم کردم واقعا باهام صحبت میکرد می‌فهمیدم چی میگه خیلی حسش خوب بود ک میفهمم حرفشو ولی خونه رو‌ک گذاشتم باز نمی‌فهمم دپرس شدم بخدا.اصلا موندم چ کنم

شما با سمعک راحت میشنوین.من پیش اون آقا ک تنظیم کردم واقعا باهام صحبت میکرد می‌فهمیدم چی میگه خیلی ح ...

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2706