2737
2739
عنوان

چیکار کنم؟؟

268 بازدید | 43 پست

بچه ها من از تمام رفتارای شوهرم میفهمم ک دوسم نداره میفهمم ک بزور تحملم میکنه

اون کس دیگه ای رو دوست داشته الانم میفهمم منو داره تحمل میکنه

اما من خیلی بهش وابستم

اینکه دوسم نداره و باهام حرف نمیزنه بهم توجه نمیکنه واقعا منو داره دیوونه میکنه

ازین میترسم ک تنهاییمو با کس دیگه ای پر کنم

بااینکه من خیلی مذهبی هستم

اما همش تو فکرم این میاد ک وقتی دوسم نداره چ اصراریه منم با یکی دیگه دوست شم

همونطور ک اون بهم خیانت کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرار نیست هر بدی رو با بدی جواب بدید بهتره از راهش وارد بشید..

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2740

😓😓😓🤦‍♀️کم محلش کن توام

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

خب جداشو چ مرضیه ک حتما بهم خیانت کنید😒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706